1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Magic the gathering Duels of the Planeswalkers na xboxa 360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez pyzik69, Maj 17, 2009.

1. pyzik69

pyzik69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam.

mam dwa pytania,jestem nowy i prosze o wyrozumialosc.
    1)od pewnego czasu sledze temat gry karcianej magic the gathering.wiem ze ma byc na xboxa i pc.
    na xboxa bedzie mozna grac prze xboxlive.moze ktos powiedziec kiedy mniej wiecej bedzie premiera i kiedy bedzie mozna zakupic.jak ogladam filmiki na youtube to nie podaja daty tylko ze bedzie w 2009.ktos moze tez sledzi ten temat?

2)kupilem nowa konsole z data produkcji z lutego 2009.gralem ostatnio w naruto i mi sie zawiesilo,czy to normalne??

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. gobas999

gobas999 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1) nie wiem kiedy dokladna data premiery ale dodam od siebie ze do gry bedzie dodana karta Garruka the wildspeaker foil swietna grata dla garczy MTG :]

4. PiaER

PiaER Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Auvergne
    1) A kto tego MTG ma niby wydac? Wizardzi? Juz jest przeciez MTG Online na PC. Mam nadzieje, ze na Xboxie bedzie taka sama wersja i uzytkownicy piecow beda mogli grac wspolnie z uzyszkodnikami Xboxow.
    Jednak nic nie przebije gry na RL.
    2) Dla twojej informacji: masz najprawdopodobniej najnowszy model konsoli Xbox- Jasper.
    Czasem konsola moze sie zwiesic, to normalne. Jesli jednak zdaza sie to za czesto moze to zwiastowac cos przykrego.

5. pyzik69

pyzik69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1)nie wiem jaka firma ma wydac ta gre.kiedys na pc byla taka gra pod tym samym tytulem.ale z tego co widzialem na youtube to zapowiada sie fajnie,byl tez pokaz z targow w berlinie.wiem ze ma byc w 2009.
    2)sprzedawca mowil ze jest na najnowszym chipsecie,czyli na jasperze.nie wiem czemu sie zawiesila ale jak bedzie nadal sie zawieszac na tej jednej grze to co moze byc?zawiesila mi sie tylko na naruto gdzie ona byla nowa prosto ze sklepu wiec nikt ja nie uzywal.

Wczytywanie...

Poleć forum