1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Majin and the Forsaken Kingdom- OPINIE!

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez kleszczu290, Listopad 26, 2010.

1. kleszczu290

kleszczu290 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gra już od wczoraj w sieci więc proszę o OPINIE.

Jeżeli chodzi o mnie to na liczniku mam już 4h i muszę stwierdzić, że wsiąkłem:)jest to staro szkolna przygodówka (nawet grafika już jest troche podstarzała:p ale nie jest źle), w której nacisk położony jest na kooperacje. Gra się bardzo przyjemnie i czuć magię dawnych produkcji, które miały klimat i głębię, której brak w dzisiejszych czasach produkcjom. Osobiście polecam każdemu, bo się nie zawiedziecie;)Jak dla mnie mocne 8/10.

Tak dla zbędnych pytań dodam- Gra NIE posiada słynnego AP 2,5 więc każdy może grać. Ja osobiście mam jeszcze 1,51 i najnowszego dasha i wszystko chodzi jak należy:)

Miłego grania!:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan76

maclogan76 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WSZĘDZIE
    Pograłem wczoraj ze 2 godziny i muszę przyznać że gra jest nawet dość grywalna i wciągająca . Graficznie nie powala , ale przyzwoicie wykonane poziomy i postacie a i sama rozgrywka ( jak na razie ) sprawiają , że gra jest przyjemna i nie nudzi . Po nudnym i monotonnym Splatterhouse bardzo ciekawa , lekko baśniowa odskocznia .

4. SNR

SNR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubelszczyzna
    w grze jest split screen?

5. RasQba

RasQba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    iMajin there's no heaven...

A co do gry rzeczywiscie wciaga. Z poczatku wydawala sie nudna ale na szczescie z czasem sie rozkreca.

Wczytywanie...

Poleć forum