1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Major league baseball 2k12

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lysy13, Czerwiec 16, 2012.

1. lysy13

lysy13 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich. Nie wiem czy pisze w odpowiednim dziale, ale mimo wszystko sprobuję. Od kilku dni poszukuje gry jak w tytule Major League Basebal 2K12. Chcialem pobrać z sieci, ale wszystkie dosthttp://mig.uploading4u.eu/mdixi5xergej/Major.League.Baseball.2K12.NTSC.XBOX360-COMPLEX.part4pne linki są już pousuwane z serwerów.Moze ktos zna jakąś stronkę gdzie są dostepne i aktywne linki do podanej przeze mnie gry to prosze o info. Z gory dzieki za kazdą odpowiedz.
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lysy13

lysy13 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W ww. poscie pojawił sie błąd.
    A to prawidłowa treść postu:
    Witam wszystkich. Nie wiem czy pisze w odpowiednim dziale, ale mimo wszystko sprobuję. Od kilku dni poszukuje gry jak w tytule Major League Basebal 2K12. Chcialem pobrać z sieci, ale wszystkie dostpne linki są już pousuwane z serwerów.Moze ktos zna jakąś stronkę gdzie są dostepne i aktywne linki do podanej przeze mnie gry to prosze o info. Z gory dzieki za kazdą odpowiedz.
    Pozdrawiam.

4. daniel79

daniel79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
Wczytywanie...

Poleć forum