1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Major Nelson nie jest zadowolony z dodatków do gier, które niszczą sieciowe doznania

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 26, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Przepustki Sezonowe rozbudowujące gry są standardem. Twórcy wrzucają do paczek nowe mapy, bohaterów, stroje, bronie, czy też inne przedmioty pozwalające graczom na ciekawą zabawę. W temacie DLC do tytułów nastawionych na sieciowe zmagania wypowiedział się Major Nelson, który uważa, że takie rozszerzenia są „naprawdę niebezpieczne”.

W najnowszym Podcast Unlocked został poruszony temat dodatków. Przedstawiciel Microsoftu nie ukrywa, że jego zdaniem rozszerzenia, w którym znajdziemy mapy dzielą wspólnotę i są bardzo irytujące dla graczy. Major Nelson określił takie DLC jako "niebezpieczne”, ponieważ w przypadku sieciowych rozgrywek dzielą społeczność.

Nelson ponadto pochwalił pracę 343 Industries, czyli zespół odpowiedzialny za Halo 5: Guardians. Deweloperzy postanowili przygotowywać dodatkową zawartość do pozycji do lata 2016 roku i wszystkie mapy są dystrybuowane za darmo. Warto oczywiście pamiętać, że w najnowszej przygodzie Master Chiefa znalazły się mikrotransakcje, które pozwoliły już wygenerować ponad 1,5 miliona dolarów przychodu.

Trudno nie zgodzić się z pracownikiem amerykańskiej korporacji i mnie osobiście cieszy, że twórcy gier coraz to częściej wrzucają lokacje za darmo – podobną praktykę możemy zaobserwować w przypadku Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Miejmy nadzieję, że w przyszłości zdecydowanie częściej będziemy świadkami publikowania map za darmo.

Czy tylko ja mam wrażenie, że słowa Nelsona są skierowane do twórców Call of Duty? ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Słowa są skierowane do twórców Call of Duty i Battlefielda m.in też, gdzie jeszcze długo przed premierą ogłaszają od razu Season Pass.

4. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Chyba żadne dlc nie podzieliło graczy tak jak ttk w destiny. Brak dodatku dosłownie odebrał sens grania w nią.

sitwoo i warone lubią to.
  5. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Też myślałem o bf, aczkolwiek w przeciwienstwie do coda coś za free dali, cokolwiek choć i tak ochłap

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

6. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Też tego nie lubię. Już wolałbym dać np. 50zł więcej za grę w momencie premiery ale później otrzymać wszystkie rozszerzenia do online za free.

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    W cod to Jeszce jest ok. W destiny to istna parodia. Kupujesz doc za 90zl nie kupisz Nowego to gra zablokowana

Wysłane z mojego SM-G318H przy użyciu Tapatalka

8. Zombisztajn

Zombisztajn Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co do Call of Duty, nadal gram w Ghost na konsoli, gra może z 2013 roku ale Season Pass kosztuje 200zł co jest ogromną przesadą.

9. MatGlo

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    To samo jest z bf4 do ktorego premium kosztuje 200 zl a sam bf 99zl...

10. suki

suki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Niestety... w przyszłości najpewniej będziemy płacić za dlc do dlc...

Smutek i żal ;)

11. MatGlo

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Z tym że gracze są też troszkę sobie winni -niech zaczną otwarcie bojkotować takie naciągactwo to wydawcy zrezygnują. Szum wokół tego że jest to niemile widziana praktyka jest większy niż kiedyś ale za słabo się przekłada na sprzedaż.

Wczytywanie...

Poleć forum