1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Major Nelson uspokaja: nie zalejemy interfejsu reklamami

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Lipiec 2, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ponieważ od wczoraj w sieci trwa ożywiona dyskusja nt reklam w interfejsie użytkownika Xboksa 360, głos postanowił zabrać także Major Nelson. Uspokaja on posiadaczy konsoli, że reklamy nie będą miały dużego wpływu na wygląd interfejsu. Najważniejszym celem Microsoftu w tym projekcie jest zrobienie tego tak, by nie zakłócać wrażeń płynących z grania. Silverlight ma też pomóc w tym, by reklamy stały się organiczną, dobrze wkomponowaną częścią interfejsu. Na koniec Major Nelson stwierdził, że nikt w Microsfcie nie chce by wyglądało to tak, jak na zdjęciu powyżej (tokijska dzielnica Shibuya). Fajnie, że ma to być jakoś sensownie ograniczone, ale chyba niechcący Major Nelson także potwierdził, że na pewno te reklamy się pojawią. Szkoda, że nie wiemy ciągle na jakich zasadach ma to działać.

Polygamia.pl - Dziennik Gracza - gry, najnowsze informacje, screeny, zwiastuny, recenzje

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Może szykuje się darmowy Live :D

4. Konradiv

Konradiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    A może raczej przeglądarka? :) No jak reklamy, to może będzie też przeglądarka? ;p No troche szkoda, że te reklamy dojdą, ale jeśli ma to nie zakłócac korzystania z dashboarda to niech sobie będą :q

5. wipeoutSpoon

wipeoutSpoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Augustów
    Jeżeli zrobią za free to będzie cool :D

6. wojtix

wojtix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszowice /k Żor
    Nie, nie wydaje mi się żeby live był darmowy... MS za dużo kasiorki na tym trzepie :p, ale co racjo to racja fajnie by było :D

7. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Na darmowe LIVE! nie ma co liczyć.Po pierwsze np. niedawno zapowiedziana usługa last.fm na xbox 360 będzie darmowa ale dla użytkowników złotego konta.Z czego podobno część zysków ma być właśnie dla last.fm.Zresztą każdy wie jaki jest M$.Ale co do przeglądarki według mnie staje się to coraz bardziej realne.Ale musimy się jeszcze uzbroić w cierpliwość.

8. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Na oficjalnym blogu ludzie nie zbyt pozytywnie wypowiadaja sie na temat reklam. Glownym argumentem jest to , ze za XLive tzreba placic. Ja bym sie zgodzil na te reklamy gdybym mogl na koncie silver grac w multi online. Ale jezeli mam placic za golda kase , to z jakiej racji niby mam ogladac reklamy?? M$ robi sie co raz bardziej pazerny.

9. WReki

WReki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    hmmm a może to będą tylko reklamy na Silver? Według mnie z tymi reklamami to przesada... dysk konsoli będzie to dodatkowo zawalać i zamulać interfejs. No chyba, że dadzą darmowego live albo te reklamy tylko na silver to wtedy by mi nie przeszkadzały.

10. LoRD_Vader

LoRD_Vader Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kielce
    Na darmowego live nie ma co liczyć a z reklamami nic nie wiadomo M$ jest bardzo łasy na kasę że może przesadzić z ich ilością

11. flo

flo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się biorą dzieci?
    no ich chyba...jakbym dostal konsole za darmo to rozumiem ze reklamy, ale bez przesady, ZAPLACILEM za konsole i nie zycze sobie reklam ogladac...chociaz w sumie do interntu podlaczam sporadycznie wiec moze to bedzie tak ze reklamy beda sie wyswietlac tylko po podlaczeniu do neta. ale jak ktos juz wspomnial ze dysk bedzie zasmiecony reklamami, a niech mi tylko kaza dysk dokupic bo reklamy tego wymagaja to normalnie pojde tam do bila i mu bile wykrece :D

12. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    mi już wystarczy że w burnoucie jeżdzą te autka gilette... i na billboardach pojawia się product placement... shit jak jeszcze w dash-u na goldzie zaczną się pojawiać to przysięgam kupię ps3!!

ps. na darmowego golda nie liczcie :p

13. LowMen

LowMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Malbork
    M$ chce zrobić z porządnej usługi łakomy kąsek dla spamerów. Coraz dalej od premiery Xboxa tym bardziej psują XLive...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum