1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Major Nelson wzywa konsolowców do porzucenia wzajemnej nienawiści

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 20, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Debiut konsol nowej generacji to czas zintensyfikowanych kłótni fanów Sony i Microsoftu. Larry Hryb apeluje, by zamiast na obrzucaniu się błotem skupić się na pozytywach dla całej branży.

Konflikt właścicieli konsol PlayStation i Xbox to stały element krajobrazu branży gier. Larry Hryb, czyli popularny Major Nelson, wzywa jednak do jego zakończenia. - Obie nowe platformy mają za sobą świetny start. Wszyscy powinniśmy świętować fakt, że przemysł jest zdrowy i pełen życia - stwierdza przedstawiciel Microsoftu.

Nie obyło się też bez docenienia dokonań konkurencji. - Sony wykonało dobrą robotę i powinno zostać za to pochwalone. Nienawiść, jaka dotyka przemysł gier w przestrzeni sieciowej, musi zniknąć. Sony sprzeda masę swoich konsol. My sprzedamy masę swoich konsol. Przemysł radzi sobie dobrze, a konsumenci mają wybór - dodaje Major Nelson.

W podobnie wyważonym tonie na temat konkurencji Microsoftu i Sony wypowiadał się niedawno przedstawiciel tej drugiej firmy, John Koller. Przykład idzie z góry, zatem kto wie, czy internetowe wojenki graczy niebawem choć w pewnym stopniu nie zelżeją.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    a tam pierdzielenie . moim zdaniem sony odwaliło lepszą robotę, ale jeśli już miałbym kupić konsolę to kupiłbym xa, bo znajomi z xbl i pad. tak czy siak, skoro dzisiejsze pecety oferują wydajność taką samą lub lepszą niż konsole nowej generacji, a co najważniejsze - 70% gier pozwala na granie na padzie, a w pozostałe 30 i tak lepiej gra się myszką - to nie widzę sensu kupowania konsoli.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Dalej M$ się ośmiesza. Fakt, że przegrywa to "pogódźmy się". Ale jakby to M$ był znacząco górą nad Sony to już by była inna śpiewka :D
    Śmieszne po prostu.

3 użytkowników lubi ten post.
  5. masti1986

masti1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Southampton(Wielka Brytania)
    Przegrywa? nie wiesz co mówisz. Nie ważne z resztą, istotną sprawą jest szacunek, nie musisz XO lubić, lecz musisz go szanować. Bo po co gracze mają się nawzajem wyzywać. Ważna jest przyjemność z grania, a hej-tują tylko prostacy i gimbaza

2 użytkowników lubi ten post.
  6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP
    Jasne, że przegrywa. Ile exów było na X360, a ile na PS3? I mowa tutaj o bardzo mocnych exach. Nie Kinect szmelc. Osobiście nie narzekam na X360 bo mam RGH i wisi mi to, co oni tam sobie wymyślą.

Jakby M$ nie wpadł na takie żałosne pomysły jakie nam zaprezentował przed XO i ta wyimaginowana wyższość typu: "Jestem królem mogę robić, co chce! A ty i tak to kupisz!". To miałbym pewnie lepsze zdanie o nich.
    Niestety mieszkam w Polsce, którą M$ olał ciepłym moczem nie dając możliwości kupna swej konsoli. To świadczy samo za siebie. I tu Sony ma u mnie "+".

PS4 jest nastawione na gry, a nie pseudo badziewie kinowo/multimedialne jak XO. Bądźmy szczerzy, jak długo będziecie korzystać z tych wodotrysków w XO? Miesiąc, dwa? Miałem Samsunga Galaxy S3 przez dłuższą chwile i co? Fajny jest bajery ma itp itd. Ale po pewnym czasie tak i tak korzystasz z niego jak z każdego telefonu.

Zresztą to jest tak samo jak z fanami Audi, BMW, Mercedes. Oni się na wzajem też nie lubią.
    Więc nie łudźmy się, że kiedykolwiek zniknie ten "hejt". Hejt jest i będzie jest on nierozłączną częścią naszego społeczeństwa.

AMEN.

PS. I widzę po znajomych, którzy mieli/mają X360 jakoś dziwnym trafem przechodzą na PS4.. Hmm czyżby to nie wygrana? Jak zagorzali gracze z X360 przechodzą do konkurencji, niż jeżeli planują kupno XO?(i są to osoby, które jakby chciały XO to lajtowo mogłyby sobie go zakupić)

7. masti1986

masti1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Southampton(Wielka Brytania)
    Po prostu jesteś pustym funboyem, nie umiesz pogodzić się z tym że XO jest dobrą konsolą. Argumenty jakie piszesz są wyssane z palca, po pierwsze Microsoft nie olał Polski tylko realizuje premierę stopniowo aby nie było problemów z dostępnością jaką ma twoja kochana Ps4 i to jest zdrowe? Premiera była a nadal są problemy z kupnem konsoli? W Polsce się pojawi konsola spokojnie, przyszłość idzie w urządzenie uniwersalne czyli te które można użyć do grania jak i oglądania wszelakich filmów. Technika idzie do przodu i ty w końcu może byś się ruszył prostaczku

8. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mam pytanie: dlaczego uważasz, że Xbox One jest dobrą konsolą? Konkretnie. I żeby nie było: mnie szczerze powiedziawszy żaden z nextgenów póki co nie porwał.

Z całym szacunkiem, ale w tym momencie to sam bzdury opowiadasz. Jest określony termin premiery nowego Xboksa w Polsce? Ulatwię: nie, MS wciąż nie podał nawet orientacyjnego czasu, kiedy możemy się konsoli oficjalnie nad Wisłą spodziewać. I jeśli wg ciebie to nie jest olewanie potencjalnych klientów, to chyba nie mamy o czym rozmawiać.

Owszem, PS4 też nie pojawiło się wszędzie w tym samym okresie. Różnica jest jednak taka, że Sony potrafi wskazać, kiedy premiera ich sprzętu będzie miała miejsce (patrz: Japonia).

Jeśli dla ciebie tak ogromnym krokiem naprzód jest możliwość oglądania filmów ma konsoli, to już zdecydowanie nie mam więcej pytań. Ale dla porządku podpowiem: już za pomocą Xboksa 360 i Playstation 3 można było oglądać filmy. Ach ta przyszłość i jej nowinki...

/Wysłane z telefonu/

9. Art.13

Art.13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    Chciałem napisać coś sensownego, ale l33t napisał wszystko co by można było dodać :)

Wczytywanie...

Poleć forum