1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

mala ilosc graczy na livie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez WooshaQ, Luty 16, 2010.

1. WooshaQ

WooshaQ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    od poczatku borykam sie z tym problemem, mam xboxa podlaczonego przez router (netgear) z odblokowanymi portami i wylaczonym firewallem niestety nie jestesm w stanie znalezc wielu graczy do zabawy. dla przykladu: wyszukiwanie w tekkenie 6 daje 1-2 osoby do zabawy w co-opie... to chyba nie jest normalne

2. Lotnik421 Xbox One

3. MaciekPRO

MaciekPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Może tylko tyle graczy gra w tej chwili, sprawdź wieczorem może będzie więcej.

4. buruniaPL

buruniaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Puławy
    nie możliwe zęby przez ruter tak się działo, jak by była to wina rutera to wcale byś się nie połączył

5. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A ip to masz w ogóle publiczne ??
    Bo jak nie to przekazywanie portów w routerze nic nie daje, i musisz się z tym pogodzić ze będziesz miał mniej graczy.

Dostęp do live masz pełny czy ograniczony ?

6. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

A jak sytuacja wygląda w innych grach?

7. dawid813

dawid813 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    jedno jest pewne malo osob w to gra a wogole to ja tak mialem w fifie malo osob szukalo do teamplay

8. adik1234

adik1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja też mam router i miałem ten sam problem. Zamówiłem u dostawcy neta zewnętrzne IP i wszystko w porządku.

Wczytywanie...

Poleć forum