1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mała pomoc odnośnie sata

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ppg, Listopad 30, 2010.

1. ppg

ppg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kupiłem AK60A KONTROLER PCI IDE SATA RAID VIA + BIOS FV (1319377740) - Aukcje internetowe Allegro
    mam problem za sterownikami. mam win7 jak instaluje VIA_RAID_V530C to wyskakuje info że nie można znaleźć sprzętu, żaden Dysk nie jest widziany na windowsie.
    Prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    To są stare sterowniki i być może Windows 7 ich nie obsługuje.

Ja flas***ę konsole tym kontrolerem na oryginalnych Windowsowskich sterownikach i nie ma problemu, więc wcale nie jest konieczna instalacja akurat tej wersji.

Inną sprawą jest to, iż ten kontroler jest bardzo kiepski jeśli chcesz go używać na codzień. Często ma właśnie problemy z "widzeniem" niektórych dysków.

Wczytywanie...

Poleć forum