1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Małe pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ps45, Listopad 30, 2010.

1. ps45

ps45 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dowiedziałem się że jak zarejestrujesz nowe konto to dostajesz miesiąc za free xbox live gold ? jeżeli to prawda proszę mi napisać w punktach jak ją dostać

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Dodlacz do xbox live w xboxie wybierasz i masz. O ile masz nowa konsole i nkit przed Toba jeszcze nie wykorzystal 3 darmowych goldow.

4. Lobo7

Lobo7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie koniecznie tak musi byc. Zalozylem 3 konta przez konsole. Jedno PL i nie bylo golda, kolejne bylo na UK i tez golda nie bylo. Wiec ostatnie konto zalozylem na USA i tam pojawil sie gold. Wkurzajace to jest bo szkoda mi tych maili a nie wiadomo jak usunac te konta nie uzywane a blokujace maila.
    Jak ktos znalby odpowiedz byloby milo

5. Microo

Microo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Możesz zlikwidować konto logując się na nie przez xbox.com, w menu zarządzania profilem.

6. ps45

ps45 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    co do waszych wypowiedzi mam tylko jedno konto live sprzed roku ? i moge jeszcze dostać live ? jak tak to założyć nowy profil ? połączyć sie z live i już mam golda ?

7. Lobo7

Lobo7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem chyba slepy ale nigdzie nie widze opcji do uduniecia konta

Po telefonie na Hotline okazalo sie ze by usunac calkowicie konto trzeba do nich zadzwonic i trwalo to bedzie miesiac czasu (mam nadzieje ze nie bede musial przez miesiac wisiec na sluchawce :p) Wiec lepiej stworzyc jakiegos darmowego maila i go zmienic w live ID

Wczytywanie...

Poleć forum