1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Małe Pytanie :)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pele90, Styczeń 14, 2011.

1. pele90

pele90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Cześć! Dzisiaj włączyłem Xbox i zaświeciły mi się 3 czerwone kontrolki i od razu wyłączyłem Xboxa a potem znów go włączyłem i działał normalnie, więc możecie mi powiedzieć co mogło się stać mniej więcej ?

Z góry dzięki za szybką odpowiedź.:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sir Dejv

Sir Dejv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza.
    3 czerwone diody oznaczaja rrod - czyli przegraznie sie CPU - plyty glownej. Ale jak drugi raz zalaczyles to juz jest normalnie. ?. Ja bym oddal na gwarancje do M$ zeby go sprawdzili bo jak ci wyskoczy znowu to bedzie gorzej.

A jak stwierdza ze masz cos z konsola to odesla nowa. Puki jeszcze nie grales nie masz zadnych save'ow to odeslij ;D.

4. pele90

pele90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To chyba lepiej jak go zaniosę na gwarancje, ale jest minimalna możliwość że dostane nowego Xbox i chciałbym się jeszcze spytać w tym temacie czemu mi się Xbox nie chce połączyć z internetem ?:( A podpinam go pod ruter i wcześniej miałem miesiąc za friko Golda, bo tak zawsze jest na początku jak wiem.

5. Sir Dejv

Sir Dejv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza.
    Juz widac ze sie wali, i nie zanies do media marktu czy gdzie tam tylko odeslij do microsoftu, jesli rrod to odesla ci nowke.

6. pele90

pele90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    a skąd mam wziąć ich namiary ? Sorry za takie głupie pytania, ale co do tej kwestii to jestem świeży :(

7. cru5h

cru5h Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    CPU -> Central Procesor Unit (Procesor główny a nie płyta główna ;>)
    GPU -> Graphics Procesor Unit (Procesor graficzny)

ROD to błąd generowany przez konsole. Może dotyczyć różnych funkcji konsoli. Zazwyczaj Dotyczy przegrzewania się konsoli. Dokładniej pamięci, CPU i GPU. Jeśli problem będzie się powtarzał zalecam wysłanie konsoli na serwis Microsoft'u (jeśli jest na gwarancji). Telefon do Microsoft to

00 800 441 17 96

połączenie jest bezpłatne z tel. stacjonarnego, nie dotyczy połączenia z tel. komórkowego.
    Jeśli z komórki to zadzwoń na Warszawę

22 594 10 00

i poproś o przełączenie konsultanta. Na infolinii wszystko ci wytłumaczą co i jak. Cała procedura jest bezpłatna.

8. adam372

adam372 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    polska - lubelskie
    Z internetu :) http://www.xbox.com/pl-pl/ zarejestruj się i będziesz miał opcje zgłoszenia naprawy serwisowej, albo telefonicznie jak podał poprzednik

9. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Dobrze, że ty napisałeś co to są czerwone diody bo nóż się w kieszeni otwiera z poprzednich postów. Można dodać, że są one po to żeby odczytać co konsoli dolega, a nie po to żeby wystraszyć się i wyłączyć konsolę:D. błąd odczytujemy guzikiem synchronizacji oraz eject

10. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Na moje to jak raz się zdarzyło to nie ma co wysyłać tylko grać póki nie padnie.

11. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    Mhm a jaka data produkcji konsoli? Bo jeśli to jasper czasem takie artefakty wyskakują przy źle podpiętych kablach.

12. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Przy źle podpiętych kablach wyskakują 1 albo 2 diody ale nie 3 i jak wyłączył i włączył i działa to na bak nie kable a tak na oko to zapowiedzi rroda teraz przy graniu może ci się zawiesić i znowu 3 diody to już jest początek końca

13. pele90

pele90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wiesz trochę się wystraszyłem i postanowiłem wyłączyć Xboxa, ale najwyżej teraz zadzwonię do Microsoftu i dowiem się wszystkiego i wyśle Xboxa, bo mam go jeszcze na gwarancje i z góry dzięki wszystkim za info. Nie sadziłem, że temat się tak rozwinie.

14. Haas360

Haas360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A mi się wydaje że jak nie powtarza się sytuacja to nie ma co się pozbawiać na aż tyle czasu przyjemności gry;p

Wczytywanie...

Poleć forum