1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Male pytanko.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ZdunekPL, Lipiec 12, 2010.

1. ZdunekPL

ZdunekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Inowrocław
    Witam, mam do Was, posiadaczy Xbox'a 360 pare pytan, gdyz jestem goly i wesoly w sprawie x'a :D A wiec tak ;)
    1. Czy jakbym mial np. konsole ps3 to czy oplaca sie dodatkowo kupywac x'a ?
    2. Dlaczego warto wlasnie kupic x'a a nie wyzej wymienione ps3 ?

Hm troche to zabrzmialo jakbym byl funboyem ale nie jestem, jestem neutralny ;) Wiem, ze pytajac sie o takie cos na forum o Xboxie wszyscy bede chwalic x'a, no ale jestem na to przygotowany ;) I prosze o sensowne odpowiedzi z argumentami a nie typu:
    Xbox 360 RoX bo ma Halo.

Czekam na odp ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Warmin

Warmin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    Wady xbox 360

Da się go przerobić (piractwo)
    Płatny online
    Brak blu ray
    Głośno chodzi
    Awaryjność
    WI-fi brak (już slim ma)
    Wygląd

PS3 Wady
    Cena
    Cena gier
    pad

Plusy xbox
    dobry online (lecz płatny)
    Tania konsola
    Tanie gry

4. soundlover

soundlover Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Elbląg
    jedna z większych zalet PS3 jest blu ray, a wadą cena konsoli i ceny gier, Xa możesz łatwo przerobić co jest dużym plusem (choć nie dla każdego) i jest o wiele tańszy od PS3.

5. milosztor

milosztor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Toruń
    Tutaj faktycznie widać twoją opinię. Jeżeli chodzi o to jak wychodzi w testach, to:

- awaryjność teraz już jest znikoma (przykład nowego Xboxa gdzie gwarancja jest tylko na rok),
    - pad lepiej się układa w ręce
    - Wi-Fi w nowym Xboxie już jest
    - Blue Ray to nie aż taka strata, ja jestem zwolennikiem konkretnych urządzeń do konkretnych działań (konsola do grania dvd do oglądania filmów)
    - wygląd to kwestia gustu...

6. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    Jak bym mial PS3 to ixboxa bym juz nie kupowal i na odwrot.
    Sam mialem ten dylemat co ty ;p Wybralem X360 i nie żałuje ;)
    XBL ma wiecej uzytkownikow niz siec od PS3 lecz niestety jest platny, podobno ten na PS3 tez ma byc platny za jakis czas, dodatkowo na XBL jest wiecej uzytkownikow. PS3 Nie da sie przerobic wiec jezeli nie chcesz kupowac orginalow to on odpada, iXa da sie przerobic wiec jak chcesz zaoszczedzic na grach to jest dla ciebie.

7. Kuba 2255

Kuba 2255 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Powiem ci,że od kiedy że nowy Xbox slim dostał wifi i dysk 250Gb,w niczym nie odstaje od ps3.Powiem nawet,że jak dla mnie,to jest w kilku sprawach lepszy od konsoli Sony.Blu-ray jest dla mnie bezużyteczny,więc wole Konsole Microsoftu.Ma więcej gier,lepszy live(płatny,ale pożądny),fajne exy,nie psuje się no i ma ładną grafikę.

8. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Żeś pojechał... jeżeli masz na myśli tytuły multiplatformowe - to praktycznie niczym ona się nie różni - ale jeżeli chodziło Ci o exclusive games to niestety zawiodę Cię ale Uncharted 2, God of War III jedzą Xboxowskie Fable, Forze etc na śniadanie, więc litości.

CHYBA, ŻE... miałeś na myśli Design konsoli - ten jest w 101% zdecydowanie lepszy od tego z ps3 ;)
    imho - only Xbox, ale nie mówię tego dlatego, że sam go mam - po prostu: po wprowadzeniu X360 Slim będzie to praktycznie to samo co ps3 ale na plus ps3 tylko blu-ray, natomiast na plus X360 - design ( co kto lubi ), XBL.

9. Kuba 2255

Kuba 2255 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Weź się ogarnij,nie mówię że ma ładniejszą czy coś,tylko po prostu w miare przyjemną dla oka i w ogóle mi wystarczającą,więc kto tu pojechał narwańcu...

10. Grzib

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    dodam jeszcze ze ten PS3 ma tego blue ray ale czy tak naprawde bedziesz go uzywal? jezeli tak to sporadycznie ;p chyba ze jestes jakims kinomaniakiem a jezeli jestes prawdziwym kinomaniakiem powinienes ogladac filmy z jakiegos dobrego kina domowego ;p

11. ZdunekPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Inowrocław
    Design slimki fajny ale moim zdaniem sciagniety troche od ps3 fat, o exclusivach nie bede nic mowil bo w tej kwestii ps3 ma lepsze.

Jakbym kupywal x'a to nie slim, a btw orientuje sie ktos moze czy jak wejdzie slim to elite i arcade pojda jakos ostro cena w dol ? MS przestanie je juz produkowac ?

12. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Akurat mozliwosc przerobienia to najwiekszy plus xboxa.

13. Kuba 2255

Kuba 2255 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Już dawno nie są produkowane,więc się spiesz,u mnie w mieście już w sklepach nie ma w ogóle arcade a elite ledwie ostatnie sztuki.A co do Exów to mi się bardziej podobają xboxowe,ale jak dla kogo.

14. Grzib

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    podobno maja juz nie produkowac Arcade ale nie wiem ile w tym prawdy, ceny powinny troche spac, ale chyba nie spadna bardzo w dol.

15. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Grafika na konsolach jest taka sama więc tu nie porównujmy
    xbox 360 ma płatny xbl ale dzięki temu jest lepiej zrobiony od psn
    xbox 360 ma lepszego pada mniej męczy przy graniu ale ps3 ma lepszego krzyżaka
    blu-ray to przesada nie jest wykorzystywany średnio gra na ps3 waży około 10 gb nie dużo więcej od xbox 360 te 2 gb to pierdoły i gorsza kompresja
    awaryjność xboxa jest bardzo mała są teraz upały ja swoją konsolę katuję całymi dniami z otwartym oknem i robię tak już 2 lato oczywiście mam jaspera.

16. Kuba 2255

Kuba 2255 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Już dawno nie są produkowane,więc się spiesz,u mnie w mieście już w sklepach nie ma w ogóle arcade a elite ledwie ostatnie sztuki.

17. ZdunekPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Inowrocław
    Exlucivy X'a tez mi sie podobaja ale jest ich malo w stosunku do ps3;) Wymien mi chociaz 10 jakbys mogl ;)

18. Kuba 2255

Kuba 2255 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Exów jest niewiele,ale ja nie jestem jakimś fanboyem żeby się pruć do całego świata że gra która jest np.na xboxie i na pc nie jest exem.Wyluzujcie,liczy się przyjemność z grania i tyle,a nie wojny typu:Uuuu,bo xbox ma tyle exów i płatnego live,a ps3 tyle i darmowego!!! Już mnie to wkurza!!

19. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
  20. ZdunekPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Inowrocław
    tez nie jestem funboyem, gdybym byl nie bylo by mnie tu, poprostu poczatkowo chcialem ps3 ale napisalem tu ten temat aby ludzie ktorzy maja X'a powiedzieli co o nim sadza... I chce rozwazyc kupno od nowa dzieki tym argumentom ktore mi podaliscie ;) ThX

21. Grzib

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    zobacz sobie jeszcze:
    YouTube - xbox 360 vs PS3 obiektywnie PL

Wczytywanie...

Poleć forum