1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Male wyjasnienie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sir Dejv, Styczeń 4, 2011.

1. Sir Dejv

Sir Dejv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza.
    A wiec tak zaloze ten temat bo chce odpowiedzi od kogos kto sie zna. A wiec przerabialem niedawno xbox'a. Elite 120 gb ixtreme 1.61. Teraz patrze tematy o jakis LT+ czy cos takiego. Moglby mi ktos wytlumaczyc co to ten LT+. Wydaje mi sie ze to jest nowsza przerobka, nie. ? Jesli tak to czy moge aktualizowac z ixtreme 1.61 na tego LT i czy jest lepszy LT+ od mojego i wogole czy by mi sie oplacalo. Prosze o dokladne wyjasnienie ;D.

2. Lotnik421 Xbox One

3. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nastepny, polowa tematow na forum to te same pytania o LT+ a wystarczy wejsc w odpowiedni dzial i masz wszystko, po drugie nie Jestes juz swiezakiem i nie wolno Ci tu pisac - znajomosc regulaminu.

LT + to nowa przerobka i bedzie Ci sie oplacalo bo nie rusza Ci nowe gry, chyba ze nie planujesz w nie grac to niema sensu przerabiac.

Wczytywanie...

Poleć forum