1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Małe zmiany

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez kkthx, Listopad 27, 2010.

1. kkthx

kkthx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Witam,
    około 3 miesięcy temu, będąc w UK kupiłem Xboxa 360 Slim. Oczywiście konsola nieprzerabiana. Kiedy wróciłem do Polski, cena oryginałów po pewnym czasie zaczęła mnie przerażać ;) Planuję teraz sprzedaż Slima i kupno jakiegoś Elitka przerobionego. Nie interesuje mnie gra na Live, w ogóle mało co gram, ale wiadomo jak każdy czasem mamy ochotę na spróbowanie czegoś nowego w grach i lekkie odprężenie przy konsolce ;) Myślicie, że to dobry pomysł ?

1) Jakiej kwoty mogę się spodziewać za Slimke 250gb na gwarancji z pełnym wyposażeniem i 4 oryginalnymi grami ? (Lego Batman, Pure, Halo 3, GTA IV) Konsolka w idealnym stanie technicznym jak i wizualnym?

2) I drugie pytanko, jakie koszty przewidujecie za przerobionego Elita w dobrym stanie z dyskiem twardym ?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie :)

Wczytywanie...

Poleć forum