1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Maleje miejsce na dysku XBOX 360?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez XBOX-M4ST3R, Czerwiec 23, 2012.

1. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mam problem, od momentu podłączenia XBOXA do neta(tak jakby to powiedzieć na stałe) to maleje mi ilość wolnego miejsca na HDD. Mam np. wolnego 70MB, to później już miałem 69MB, jeszcze później 67MB. Nic nowego nie zapisywałem, grałem w jedną grę, której save ma dalej tyle samo MB. Bez neta tak nie miałem. Nie chce mieć tak, że będe musiał kasować coś z dysku bo mam dużo DLC(darmowych :)) i innych save, itp...

2. Lotnik421 Xbox One

3. naughtydog

naughtydog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Będąc online konsola pobiera różne aktualizacje, poprawki itp. Szczerze Tobie powiem, że z 70 MB to nie poszalejesz, więc musisz zaakceptować ten stan rzeczy, albo zainwestować w dysk. Od kiedy można instalować gry na dysk, to 20GB to niestety jest żart.

4. XBOX-M4ST3R

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Też bym chciał większy dysk ale hałas napędu nie jest aż tak uciążliwy dla mnie, a poza tym konsola to stary Xenon :).

5. naughtydog

naughtydog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Xenon czy nie Xenon, to większy dysk będzie pasować :) Bez tego nic nie wymyślisz.

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Ja nie wiem jak można się jeszcze pomieścić na 20GB mi 120GB nie wystarcza :) Tak jak kolega wyżej napisał zainwestuj w większe HDD :)

7. XBOX-M4ST3R

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    hehe :) Najpierw trzeba kupic xboxa a później większy HDD bo xenon juz leży na szafce z RROD.

8. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    To teraz możesz sobie kupić Xbox 360 Slim 250GB :)

2 użytkowników lubi ten post.
  9. XBOX-M4ST3R

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Teraz to już nawet ten 20GB( z duża ilością save i G jak dla mnie) wyjąłem z obudowy żeby mieć powód do kupna Slima a nie FAT(obudowę sprzedaję z przejściówką). Nie chce już nawet jaspera, chce cichej i calkowicie bezawaryjnej SLIM. Później pomyśle o HDD 60GB bo mi nie jest potrzebny większy. Kilka DLC i gry zainstalować te w co gram :). Do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum