Mało ludzi na Xlink Kai

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

ShadouQ

Użytkownik
Użytkownik
Chętny do gry W GoW 2 : moje GG : 6108878
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Czy z takimi ustawieniami pogram na xlinku bez laga ? oczywiscie jesli polaczenie z serwerem bedzie na zielono lub dobre :)



Tez bym chcial pograc na xlink ale niestety tutorial podlaczenia sie nie działa
 

ShadouQ

Użytkownik
Użytkownik
Dziwny ten xlink w oknie głównym mam tonę graczy,a jak kliknę globus to max 10 >,< Czy ktoś co ma jtag przy włączeniu konsoli jest automatycznie zalogowywany do xlinka ? To by wytłumaczyło tak dużą liczbę w ogólnym oknie, a małą w pokojach.
 

Witcher93

Użytkownik
Użytkownik
Chłopie,zobaczysz co sie będzie dziać jak teraz microsoft zacznie banować konsole... ale na to będziesz musial troche poczekać,ale wtedy to będzie sieka jak wszyscy zbanowani zaczną wchodzic na xlink :D
 

Fsatrets

Użytkownik
Użytkownik
M$ nie będzie banować bo straci na tym dużo kasy, nie opłaca mu się to...
 

xboxmaniac360

Świeżak
Świeżak
Witam
Ile mniej wiecej serwerow znajduje wam w ModernWarfare 3 ?? kurde jak mi raz na jakis czas znajdzie jeden to jest dobrze ;/ a tak to wogole serwerow mi nie znajduje czy tak malo ludzi kozysta z tego xlink kai ??
 

szymek931994

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam pytanie. Lepiej brać na Xlink Kai czy LiNK? Gdzie jest więcej osób? Osoby grające na linku mogą grać z tymi w Xlink Kai czy wszyscy są osobno? pytam bo nie orientuje sie w temacie.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Witam. Mam pytanie. Lepiej brać na Xlink Kai czy LiNK? Gdzie jest więcej osób? Osoby grające na linku mogą grać z tymi w Xlink Kai czy wszyscy są osobno? pytam bo nie orientuje sie w temacie.
Lepiej grać przez LINK, bo nie potrzeba już kompa do tego i więcej osób na tym gra.
Na xlinkkai już prawie nikt nie gra

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk
 

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
Moze to zbędny szczeguł ale na linku też wieje pustką da się tylko grać na BLACK OPS 2 ale tylko ok. 4 servy to praktycznie nic... W głupie warcaby multiplayer na androida gra jednocześnie zawsze z 500 osób ,a link jak jest 200 to rekord. Jeśli ktoś by chciał kupić ruter specjalnie do linka niech lepiej kupi call of duty na PC.
 

maciekww28

Użytkownik
Użytkownik
Dziwny ten xlink w oknie głównym mam tonę graczy,a jak kliknę globus to max 10 >,< Czy ktoś co ma jtag przy włączeniu konsoli jest automatycznie zalogowywany do xlinka ? To by wytłumaczyło tak dużą liczbę w ogólnym oknie, a małą w pokojach.
wszystko zależy od serwera tzw. orbital

jest ich kilka np. arizona, montreal czy tx xlink

program pokazuje wszystkich graczy ale jeśli jesteś w wybranej arenie masz tylko graczy z tego samego serwera

żeby zmienić orbital trzeba zresetować neta
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom