1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mało Wam filmików z AC III po serii "Inside Assassin's Creed III"? Jest seria od IGN!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez MrDraiger, Wrzesień 29, 2012.

1. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Nikt nie podlinkował tych materiałów, a może ktoś o nich nie wie, jak dotąd wyszły dwie części filmików z serii "Making of" które zamieszczam poniżej:

Polecam zainteresowanym je obejrzeć, z naciskiem na drugi filmik, wiele ciekawych informacji i urywków z gry, wg mnie lepsze od Inside AC III.

Źródło: Assassin's Creed 3, nowości, informacje, wywiady i kompendium wiedzy o uniwersum serii - Zakon Assassin's Creed

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
    1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Szczerze powiedziawszy, odnoszę wrażenie, że Ubisoft obrał złą drogę marketingową - po prostu materiałów z tej gry jest ZA DUŻO. Nie powinni tyle ujawniać, tyle pokazywać, bo ten tytuł nie budzi już takich emocji. Dzięki tylu trailerom, gameplayom, 'inside assasins creed' gracze znajdą ten tytuł aż za dobrze. Inni wydawcy budują pewnego rodzaju napięcie promując swoją grę - rzucą jakiś krótki teaster, a dopiero trzy miesiące później pełny trailer. W między czasie ujawnią kilka szczegółów dotyczących gry i podrzucą parę screenów - gracze mają być spragnieni materiałów z gry, mają o danym tytule ciągle mówić. Mistrzem marketingu jest oczywiście Rockstar. A Ubisoft? Wchodzę na gamezille - 'zobacz jak Conor wysadza statek', ppe.pl - 'zobacz jak Conor poluje' xbf -'Zobacz dziennik dewelopera z gry AC3', polygamia - 'zobacz jak Conor pije herbatę'. Mnie to osobiście zniechęca.

4 użytkowników lubi ten post.
  4. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    no niewiem czy masz racje gra zapowiada sie niezle pomimo odsloniecia tylu fragmentow z gry te gamplaye i opisy produkcji coraz bardziej przyciagaja gracza do kupna tej gry przynajmniej to moje wrazenie jest znaczna roznica od poprzednich czesciu miedzy innymi ze to nowy bohater i inna fabula porownanie jakie podales jest zle np sleeping dogs tez mialo zachecac kupilem przeszedlem w kilka godzin i koniec i jeszce wychodza platne dlc

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Umieściłem te filmiki głównie z tego względu, że są różnorodne, jest wiele scen w pre-alpha, całkowicie inny wygląd Connora czy pokaz jego brutalnej siły oraz motywacji, która napędza go do walki. K0TAKU rozumiem Twoje wątpliwości co do polityki marketingowej Ubisoftu, ale z doświadczenia wiem, że można takie materiały o AC oglądać od groma a i tak nawet w małym stopniu nie przedstawią nam one finalnego produktu. Co mi po urywkach które co chwile się zmieniają, jak ja je będę całkowicie inaczej odbierał w grze, fenomenalna muzyka, udźwiękowienie otoczenia, emocje, które towarzyszą przy przechodzeniu fabuły czy po prostu czysta radość z gameplayu pozwoli mi spokojnie zapomnieć, że to już widziałem we fragmentach w dziennkiach developera. Przy AC II i AC:B oglądałem zdecydowaną większość materiałów i nie czułem, żeby ktoś mi popsuł zabawę, przy AC R już się stonowałem, uważałem na to co oglądam, więcej uwagi skupiałem na czytaniu o pokazach i gameplayach niż na ich oglądaniu, żeby sobie niczego nie popsuć i wiesz co? Żadnej różnicy w odbiorze AC II/Brotherhood a Revelations nie zauważyłem, dlatego teraz łaknę wszystko co jest o AC III bo po prostu nie mogę się tego doczekać. Nie oglądam tylko gameplayi które pokazują misje fabularne, jak np. misje w Bostonie i na Pograniczu w 6 sekwencji, które nagrali redaktorzy na pokazie w Bostonie.

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Wszystko jak wszystko ale jak widzę te walki to szykuje się niezła rewolucja w serii AC. Sądzę, że wiele godzin przesiedzę na tej grze :)

7. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    coraz mniej mi się chce grać w tego assasyna.
    twórcy tak naspojlerowali że nie wiem czy będzie jeszcze w stanie cokolwiek mnie w grze zaskoczyć;/

Wczytywanie...

Poleć forum