Mało Wam gier z zombie? Twórca Dead Rising szykuje kolejną

Niver

Użytkownik
Użytkownik
Uwaga, uwaga – akurat ta gra będzie miała coś, czego jak do tej pory w produkcjach z nieumarlakami nie widzieliśmy!



Na razie o Yaiba, bo tak gra się nazywa, wiemy niewiele - o produkcji jako pierwsze napisało japońskie pismo, a więcej konkretów poznamy najprawdopodobniej w trakcie targów Tokio Game Show. Z tekstu wynika, że tytuł będzie nostaligczny i znajdziemy w nim elementy niespotykane we wcześniejszych grach o zombie. Czy to oznacza, że truposzki nie będą zwykłym mięsem armatnim? Autorzy "wyposażą" je w uczucia, dzięki czemu zombie założą rodziny i będą starały się normalnie żyć, tylko coś w tym im przeszkodzi? Ach, Keiji Inafune, zaintrygowałeś mnie!

Ale tak poważnie mówiąc, właśnie postać Keiji Inafune powoduje, że warto mieć Yaiba na celowniku - to fachowiec jak się patrzy, ma na swoim koncie takie kultowe serie jak Mega Man, Onimusha czy właśnie Dead Rising. Kto jak kto, ale on akurat na problemach zombie się zna!


Źródło
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
czy rodzinę zombie można nazwać mianem patologicznej ?
 

4Fun

Użytkownik
Użytkownik
Haha.. Napewno patologia :p:D:):)

ZaTapatalkOwane z Samsung Galaxy Y
 

flo

Użytkownik
Użytkownik
za bardzo na sile chca urozmaicac gatunek zombie...jak dla mnie niepotrzebne, to tak jak z tymi filmami o tematyce zombie, ktorych to gatunek jest okreslany jako komedia - horror. To co to w koncu ma byc ja sie pytam? Dla mnie jako fana gier/filmow o zombie jest to co najmniej obrazajace...
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
coz. gier o zombie wciaz jest malo. jezeli sa to jakos tak wszystkie na jedno kopyto. temat jeden, ale mozna go rozwinac na rozne sposoby. obecnie wyroznia sie The Walking Dead bo to cos wiecej niz eksterminacja zombie.
 

akwarium25

Banned
RE mi się podoba ta gra nigdy mnie nigdy nie przekonała....
 

chewbacca

Użytkownik
Użytkownik
RE mi się podoba ta gra nigdy mnie nigdy nie przekonała....
aha...

A gry o zombie nigdy sie nie skoncza. Mam nadzieje, ze nie bedzie to kolejna produkcja nastawiona glownie na multi
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
mogliby dla odmiany zrobić dobrą grę o wampirach to by nawet dziewczyny znalazły coś dla siebie hehe.

Ostatnio oglądałem film "Dom pośrodku lasu". Sam film okazał się gniotem, ale jakby ekipa od Silent Hilla zrobiła z tego grę to mogłoby wyjść niezłe straszydło, również o zombie.
 

4Fun

Użytkownik
Użytkownik
Zombie nigdy się nie znudzą, zawsze warto wyżyć się na bezmozgach po ciężkim dniu ;p

ZaTapatalkOwane z Samsung Galaxy Y
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ostatnio oglądałem film "Dom pośrodku lasu". Sam film okazał się gniotem, ale jakby ekipa od Silent Hilla zrobiła z tego grę to mogłoby wyjść niezłe straszydło, również o zombie.
Zależy o której ekipie mówisz. Jeśli chodzi Ci o tą co robiła trzy pierwsze części Silent Hilla to się zgadzam. Ale jeśli nowsze, to obawiam się, że to byłoby wtedy wielkie nieporozumienie
 

Do góry Bottom