1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mało Wam gier z zombie? Twórca Dead Rising szykuje kolejną

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Niver, Wrzesień 12, 2012.

1. Niver

Niver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Uwaga, uwaga – akurat ta gra będzie miała coś, czego jak do tej pory w produkcjach z nieumarlakami nie widzieliśmy!

Na razie o Yaiba, bo tak gra się nazywa, wiemy niewiele - o produkcji jako pierwsze napisało japońskie pismo, a więcej konkretów poznamy najprawdopodobniej w trakcie targów Tokio Game Show. Z tekstu wynika, że tytuł będzie nostaligczny i znajdziemy w nim elementy niespotykane we wcześniejszych grach o zombie. Czy to oznacza, że truposzki nie będą zwykłym mięsem armatnim? Autorzy "wyposażą" je w uczucia, dzięki czemu zombie założą rodziny i będą starały się normalnie żyć, tylko coś w tym im przeszkodzi? Ach, Keiji Inafune, zaintrygowałeś mnie!

Ale tak poważnie mówiąc, właśnie postać Keiji Inafune powoduje, że warto mieć Yaiba na celowniku - to fachowiec jak się patrzy, ma na swoim koncie takie kultowe serie jak Mega Man, Onimusha czy właśnie Dead Rising. Kto jak kto, ale on akurat na problemach zombie się zna!

Źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    czy rodzinę zombie można nazwać mianem patologicznej ?

2 użytkowników lubi ten post.
  4. 4Fun

4Fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
  5. flo

flo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się biorą dzieci?
    za bardzo na sile chca urozmaicac gatunek zombie...jak dla mnie niepotrzebne, to tak jak z tymi filmami o tematyce zombie, ktorych to gatunek jest okreslany jako komedia - horror. To co to w koncu ma byc ja sie pytam? Dla mnie jako fana gier/filmow o zombie jest to co najmniej obrazajace...

6. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    coz. gier o zombie wciaz jest malo. jezeli sa to jakos tak wszystkie na jedno kopyto. temat jeden, ale mozna go rozwinac na rozne sposoby. obecnie wyroznia sie The Walking Dead bo to cos wiecej niz eksterminacja zombie.

7. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    RE mi się podoba ta gra nigdy mnie nigdy nie przekonała....

8. chewbacca

chewbacca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    aha...

A gry o zombie nigdy sie nie skoncza. Mam nadzieje, ze nie bedzie to kolejna produkcja nastawiona glownie na multi

9. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    mogliby dla odmiany zrobić dobrą grę o wampirach to by nawet dziewczyny znalazły coś dla siebie hehe.

Ostatnio oglądałem film "Dom pośrodku lasu". Sam film okazał się gniotem, ale jakby ekipa od Silent Hilla zrobiła z tego grę to mogłoby wyjść niezłe straszydło, również o zombie.

10. 4Fun

4Fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Zombie nigdy się nie znudzą, zawsze warto wyżyć się na bezmozgach po ciężkim dniu ;p

ZaTapatalkOwane z Samsung Galaxy Y

11. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Zależy o której ekipie mówisz. Jeśli chodzi Ci o tą co robiła trzy pierwsze części Silent Hilla to się zgadzam. Ale jeśli nowsze, to obawiam się, że to byłoby wtedy wielkie nieporozumienie

Wczytywanie...

Poleć forum