1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Malowanie dysku ? (fat)

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Lordani66, Kwiecień 1, 2013.

1. Lordani66

Lordani66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Cześć. Chciałem pomalować moj dysk z Xa , jako że obudowe mam czarną (elite) a dysk osobno dokupiony (20GB) i jest koloru szarego i chcialem zrobic zeby zamiast szarego byl ladnie wkomponowujacy sie czarny. jakis tutorial?

2. Lotnik421 Xbox One

3. sk00ti

sk00ti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Rozbierz na części i bierz się do roboty :p
    A tak na serio, to porozbieraj na części i każdy element pomaluj ręcznie pędzelkiem :D

4. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pędzlem :) to będzie tragedia zacieki narobi ,spreyem ja proponuje a z rozkręceniem problemu nie będzie. Jeśli masz gwarancje to stracisz ją po rozkręceniu

5. Lordani66

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie, nie mam. A jakiej farby uzyc? I jakies pecjalne wymogi co do czasu lezenia po spryskaniu? Przed farbowaniem czyms jeszcze zmatowiec go?

6. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    lekko zmatuj dysk papierem, później odtłuść, nałóż podkład szary, odczekaj chwile i rzuć czarną puchą jedną warstwe, zobacz jak to wygląda jak jest okej to zostaw w jakimś ciepłym miejscu na 3 godziny, zaglądaj co jakiś czas jak to podsycha ;)

1 osoba to lubi.
  7. Lordani66

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ooo dzieki dobry tutek, ale sie zastanawiam czy rozkrecac dysk calkiem czy tylko pomalowac te "widoczne" czesci i jakos tasma pozakrywac te ktorych nie chce malowac hhmmmm. Jakbym mial pokazane jak tutaj: How to Disassemble a Wireless Xbox 360 Controller for Painting tylko że z dyskiem to bym rozkrecil (tak wiem, ten tutorial dotyczy pada ;)).

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Srub nie widzisz...

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

9. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    na profeske poleć, rozbierz wszystko, no chyba że gwarancja wchodzi w gre ;) ja jak malowałem Xboxa to tak jak pisałem wyżej tylko najpierw była warstwa zieleni, później dwie lekkie warstwy czarnego i w niektórych miejscach tylko tą zieleń widać, no i oczywiście konsolka była rozebrana tzn samą obudowe cyknąłem. Także jak masz troche czasu to najlepiej rozebrać, przygotować, to co nie lakierować to zakleić ;)

10. sk00ti

sk00ti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pędzel i farba olejna :D

A tak na serio, kup spraya czarnego, porozbieraj na części, może do tego najmniejszej grubości papier ścierny.

11. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    I oczywiście odtłuścić benzyną ekstrakcyjną.

Wysłane z mojego GT-I9300

Wczytywanie...

Poleć forum