1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Malowanie Pada

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez norbertino, Styczeń 27, 2010.

1. norbertino

norbertino Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Pewnie znacie mój poradnik Amatorskiego malowania pada :p, to były czasy gdy miałem starego xboxa 360. Teraz jestem użytkownikiem nowiutkiego Xboxa z 2009 :yeye: Więc, chce kupić drugiego pada (by tego pierwszego mieć na wypadek uszkodzenia konsoli i dania jej na gwarancję) i mam zamiar go pomalować mniej więcej tak [​IMG] Widać profesjonalną obróbkę :p Chcę go pomalować na taki kolor i tutaj nie pytanie a proźba :) Proszę o linki na allegro z materiałami potrzebnymi do takiego "Tuningu" :) Wiem że farba i lakier ale lepiej by były wybrane przez kogoś kto sie na tym lepiej zna :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. sniperx

sniperx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ok. Tarnowa
    Czyli chcesz całego turkusowego pada? NA allegro widziałem takie kiedyś ale nie wiem jak teraz .

4. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
  5. norbertino

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Hmmm :D Pomogłeś, mam nadzieje. Więc kumpel mi mówił że jak malował ramę od bmxa to musiała być temperatura okolo 15" - 25" bo tak pisze na farbach. W domu mam w takim razie malować :D?

6. PawlaQ

PawlaQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zamość
    czekaj do lata ;x

7. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Możesz w domu malować i później tylko dobrze wywietrz pomieszczenie. Jak masz piwnice to w piwnicy pomaluj. Jak pomalujesz to daj znać i foty pokaż :p

8. norbertino

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    jak będę malować pada to i ramę od mojego bmxa :D będziemy się wyróżniać

Wczytywanie...

Poleć forum