1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Maly monitorek do x360

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez kubus230195, Październik 19, 2008.

1. kubus230195

kubus230195 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanko ... czy ten monitorek http://allegro.pl/item459063367_super_monitor_do_xboxa_prawie_500zl_taniej_jt1537.html
    jest bezpieczny dla konsoli ?? Bo widac ze konsla musi lezec a w dodatku ma zasloniete gorne otwory, czyli psuje chlodzenie !! Dlatego moje pytanie brzmi czy ten monitor nie doprowadzi do przegrzania konsoli ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. kubans

kubans Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Maly monitorek do x360

kubus a po co ci cosz takiego:) ?
    mi pasuje to ze mam plaze 32 i wygłada jak bym gral na HD:)

4. pemek

pemek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk

:( Kubus wez lepiej odloz troche wiecej kasy i kup sobie 20" bo na mniejszym to juz ciezko grac. koszt nowego monitora z tunerem tv to rzad od ok650 zl !! z hdmi, comp. wiec i kompa i x obsluzysz !

5. kubus230195

kubus230195 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

mam plazme 42 cale ... pytam sie tylko czy produkowanie takiego osprzetu jest bezpieczne dla konsoli !!!!

6. pemek

pemek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk

imo jesli zasilanie moniotrka brane z x to ZDECYDOWANIE NIE !!! obciazenia nieprzewidziane i po konsoli :/
    takie jest moje prywatne zdanie.

Wczytywanie...

Poleć forum