1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Maly problem wynikajacy z mojego noobstwa assasin revelations i male nie porozumienie

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez bankai, Czerwiec 14, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. bankai

bankai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam juz nie jestem w temacie za bardzo tych abgx i lt i bla bla mam 1 pytanie konkretne.

chce sciagnac z tad Assassin's Creed Revelations (2011) PL - GRY XBOX 360 - batonang - Chomikuj.pl
    i tam pisze ze abgx360: xgd3 czyli musze miec lt3.0 ? czy moje 2.0 wystarcza . Poprostu czy ta wstawka jest tylko do lt3.0 czy tez ugram na 2.0

2. Lotnik421 Xbox One

3. djblackkrk

djblackkrk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    pójdzie Ci na LT 2.0. Posiadałem tą samą wstawkę z innego źródła i działała.

4. bankai

bankai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    czyli podsumowujac twoja wypowiedz .Moge to sciagnac i nagrac sobie (mam zwykla nagrywarke nie jakies ihasy czy cos) i na LT 2.0 mi bedzie dzialac? a i mam starego dasha i nie mam zadnych cichych aktualizacji

5. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nagrywasz zgodnie z poradnikiem z działu ISO --> Artykuły --> Przyklejone tematy i musi działać po cofnięciu "Topologii" (operacja w programie Xbox Backup Creator).

6. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum