1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mały problem z napędem.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez norbert910, Wrzesień 7, 2011.

1. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na początek zaznaczę, że posiadam x360 JASPER z dyskiem i każdą grę na nim instaluję. Gram na oryginałach.
    Czasami przy uruchomieniu konsoli gdy płytka jest w napędzie pokazuje mi się żebym otworzył czytnik, niby otworzenie i zamknięcie pomaga ale nie wiem czy to coś co może mi przepowiadać awarię. Tylko raz mi się zdarzyło, że jak uruchomiłem x360 to zamiast gry pokazało mi się odtwórz DVD. O płyty dbam jak mogę więc to raczej nie ich wina. x360 był czasami w podróżach, zapakowany w swoje pudełko i cały przykryty instrukcjami.

Proszę o odpowiedź i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Chyba normalne - miałem kilka razy identycznie, po zostawieniu płyty w napędzie i w żaden sposób nie wpłynęło to na pracę napędu.

4. patryk2828

patryk2828 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Porysowana płyta lub gra NTSC albo , może ci się naped spieprzył

Wczytywanie...

Poleć forum