1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mały problem...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DrumsSlayer, Październik 3, 2013.

1. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Witam wszystkich ;) W sumie nie wiem czy w dobrym dziale umieszczam ten wątek, ale trudno zaryzykuje. Mój problem tyczy się save w Forza Horizon. Mając starszą konsolke i konto XBL przeszedłem w nij bardzo wiele. Obecnie mam nowszego klocka z RGH, a jak wiadomo przy RGH XBL = BAN !. Tak, więc pzrypisałem save z konta XBL na konto OFFLINE. Niby wszystko łądnie pięknie, ale przy odpalaniu gry, przy ekranie z "PRESS START" wyśwteitla się komunikat " Ustawienia Twojego konta zostały zmienione, gra nie może być kontynuowana" czy coś w tym stylu... Jest na to jakś sposób, czy powinienem pożegnać się ze swoim savem i grać od nowa ?

Pozdrawiam,
    MRO'

Wczytywanie...

Poleć forum