1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mały Problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez UcichaMaster, Styczeń 28, 2010.

1. UcichaMaster

UcichaMaster Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem nową konsole xbox360 i przerobiłem na ixtreme 1.5 czytałem trochę poradników i mam pytanie wiem że mój ixtreme odtwarza gry z wave 1 i 2 , i są gry które maja nawet wave 3 i 4 i że można zmienić wave za pomocą xbox360 wave patcher na mój wave 2 , ale nie wiem czy po zmianie wave mogę już nagrać grę czy trzeba dodać tego stealth patcha żeby gra się uruchomiła , nie będę grał przez neta.Czy stealth patch będzie mi potrzebny? :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Nic nie potrzebujesz . Po paczowaniu tylko nagrywasz grę .

4. UcichaMaster

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aha bo niektórzy pisali na rożnych stronach że zawsze musi być ten stealth patch bo inaczej gra się nie włączy

5. japon25

japon25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    tylko po paczowaniu nie sprawdzaj obrazu abgx360 bo może naprawić wave do pierwotnego . przerób wave i nagraj

6. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Po ściągnięciu gry dobrze jest ją sprawdzić programem abgx360 czy nie ma błędów . Potem paczujesz i nagrywasz . Po paczowaniu nie sprawdzasz już w abgx360 !! bo program może przywrócić oryginalny wave i gra się nie uruchomi .

7. UcichaMaster

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    jesli masz ixtreme to MUSISZ miec stealth patcha bo inaczej gra nie ruszy. Wtedy musisz uzyc activate.iso jesli twoje ixtreme je obsluguje.

Pzmietaj ze wystarczy przepuscic gre przez abgx a ten sciagnie patcha i zaaplikuje do obrazu.

Wczytywanie...

Poleć forum