1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mały problem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez hehe925, Maj 21, 2010.

1. hehe925

hehe925 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Siema ostatnio kiedy włożyłem grę do czytnika ujawił mi się napis otwórz dvd,bo mam wyłączone autoodtwarzanie,ostatnio taki napis miałem jak miałem włączone autoodtwarzanie i wtedy pojawiło się białe tło z logiem xboxa i też było odtwórz dvd .Czy mam się czymś martwić.Edit Przeróbka 1.61 NS.I jeszcze jedno za drugim razem gra normalnie odczytała tak jak wtedy miałem.Odpisz ktoś no :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Chyba musi być włączone autoodtwarzanie ja mam LT i wyłączyłem to bo jak wkładam każdą nową grę to instaluję na dysk i akurat włożyłem Alan Wake miałem tak samo

4. hehe925

hehe925 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja mam wyłączone ponieważ instaluje gry na penie.Jest czymś się martwić ?.A czy da rady zainstalować grę jak ma się autoodtwarzanie włączone

5. kiket

kiket Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ludzie gdzie dostać laser DG-16D2S do napędu Lite On

6. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Pewna wrocławska firma-serwis sprzedaje części takie.

Wczytywanie...

Poleć forum