1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mały problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lol123321, Wrzesień 21, 2010.

1. lol123321

lol123321 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!

YouTube - Xbox 360 Mods : Unlock All Avatar Clothes (Tutorial)
    mam kilka pytań:

1.Czy po operacji ukazanej na filmiku mogę dostac bana ?
    2.Czy jak mam xbox 360 slim to moge się połączyc z kompem za pomoca programu xplorer360
    3.Czy do polaczenia specyficznego dysku twardego, jaki jest u xboxa 360 slima potrzebny jest jakis specjalny kabel i czy polaczenie idzie od konsoli (wejscie usb) czy bezpośrednio od dysku ?

//HoFi:2.Nazwa tematu powinna mniej więcej opisywać problem lub zagadnienie w nim zawarte. Każdy temat typu "Problem", "Pomocy" itd. będzie natychmiast zamykany później kasowany.//KOSZ

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    1. Tak

4. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Temat nic nie mówi.

Co do pierwszego pytania, każde wykryte oszustwo równa się ban!

co do 2 nie znam odpowiedz, chociaż wydaje mi się że specyfikacja X-klocka w niczym się nie zmieniła.

co do 3, już dziś umieszczałem filmik, tutaj zobaczysz jakie są podłączenia:

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  5. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Up- jak grasz w full wersje gier po przez buga w mw2? chociaz moze za takie cos moga chyba zbanowac

co do tematu:
    nie mozna jeszcze przegladac plikow z dysku slima na pc wiec nie pojdzie ci wgrac te avatary.

Wczytywanie...

Poleć forum