1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mały problem!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Hardstyle12231, Styczeń 23, 2011.

1. Hardstyle12231

Hardstyle12231 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich!!!
    Mam taki mały problem a mianowicie chodzi o to, że jak się loguje na moje konto Xbox Live wszystko jest dobrze tylko, ze niepokazuje mi kto z moich znajomych jest online znaczy na poczatku wszystko ok tylko po jakims czasie jak tos wchodzi na swoje konto to ja niemam ze jest online to samo jak ktos wczesniej byl juz online i jak wyjdzie juz z kata to mam ze ciagle jest zalogowany. Apropo mam problemy z internetem tzn co jakies 30 min 1godz rozlacza mi internet poniewaz mam problem z routerem moze sprawa ze znajomymi jest wlasnie tym spowodowana mam nadzieje ze zrozumieliscie mnie za kazda odp dzieki wielkie!!!

Wczytywanie...

Poleć forum