1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

mały problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mistrz91, Wrzesień 24, 2011.

1. mistrz91

mistrz91 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam
    otóż ktoś u mnie zrobił na xboxie coś takiego i nie wiem jak to cofnąć:
    otóż normalnie konsola się włacza są tam te różne wejście-biblioteka gier, profil itp. i się przekręca analogiem w górę/dół i pojawiają się te różne inne ikonki informacyjne, otóż coś się zrobił(ktoś coś tam nacisnął) i teraz przekrecam analogiem gora/dol i nie ma tych ikonek, jak to cofnąc?
    jestem świeżakiem w temacie konsol

2. Lotnik421 Xbox One

3. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    Spróbuj konfiguracje wstępna jakoś to wyłączyłem ale już nie pamiętam poza tym tam nie ma nic ciekawego.

4. Gambit95

Gambit95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale w ogóle nie masz żadnych zakładek górnych i dolnych? Masz tylko zakładkę mój profil żadnych innych ? Ja miałem podobny problem, ale miałem po podłączeniu do Xbox Live i pobraniu jednego dema wyskoczyła mi wiadomość, że Xbox Live napotkał błąd i nie mogę wejść w Markeplace, ale multi itp. jak najbardziej. Miałem wtedy tylko zakładki takie jak, mój profil, znajomi i jakąś jeszcze. W moim przypadku pomógł reset konsoli. Jesteś zarejestrowany do XBOX LIVE? Może wyloguj się i wloguj albo utwórz nowe konto i sprawdź czy ten problem powtórzy się. Nie wydaje mi się, że można to jakoś "zepsuć". Raczej nie ma takich ustawień, aby ktoś mógł to zmienić. Poszperaj jeszcze w ustawieniach, a jak to nie pomoże to zapytać się kogoś kto miał dostęp do konsoli czy czegoś nie poprzestawiał.

5. mistrz91

mistrz91 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mam wszystkie te ikonki (bibloteka filmow,gier, obrazow, profil, naped itp)
    chodzi o te ikonki z ifnormacjami o xboxie, 1 filmikiem króciutkim ktore sie pojawiaja po nacisnieciu gora/dolem na analogiem(nic ciekawego ale lepiej miec niz nie miec:p)
    nie mam dostepu do xbox live, mam konsole od paru dni:p

Wczytywanie...

Poleć forum