1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mały Problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ksaw, Listopad 24, 2011.

1. ksaw

ksaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam mały problem przy flashowaniu napędu. Pewnie zostanie zaraz zbesztany za kolejny tego typu post :), ale nie znalazłem nigdzie odpowiedzi na swoje pytanie. Mam napęd Samsunga (czerwony kabelek), po restarcie, komp widzi go jako Samsung TS-H943 MS 28, natomiast Jungle flasher widzi go jako Liteona 74850C DG-16D2S. Napęd był już flashowany także udało mi się wyciągnąć z niego klucz.
    I tutaj pojawia się problem. Nie zabardzo wiem co mam wgrać do napędu, lt dla liteona czy dla samsunga? druga sprawa, jak zrobić aby w zakladce firmware tool 32 pokazały mi się wymagane dane. Klikając DummyGen i wczytując dane z uzyskanych plików te dane się pojawiają, czy to tak powinno się robić ?
    Z góry dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. stawik997

stawik997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Wgraj do Liteona, jak tak się pojawiło w Jungle flasher to tak powinno być. Być może się mylisz.

Pozdrawiam Gwynnbleid

Wczytywanie...

Poleć forum