1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mały Problem :(

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Liteon8888, Czerwiec 14, 2012.

1. Liteon8888

Liteon8888 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam nazywam się Damian , lat już 24
    Dzisiaj stałem się posiadaczem xboxa 360 chyba arcade,i mam taki dylemat gdyż 1 właściciel posiadał Dashboard 2.0.12611.0 a z tego co czytałem to najnowszy to Dashboard 14719 a posiadam Lt3.0 a chciał bym pograć w Nowe jak i starsze gry z Lt2 więc czy aktualizować do nowego ? a jak tak to w jaki sposób bo ciemny jestem ,
    Jak sprawdzić rodzaj przeróbki bo 1 właściciel mówił że niby przerobiona na LT 3.0 a i jak nagrywać gry z LT2 na Lt3, a i jeszcze jeśli mam to Lt 3 to moge grać przez internet bezpiecznie np XBOX LIVE 3 MIESIĄCE GOLD ?
    Prosze o wszelką pomoc>
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
  4. Ridic4sv

Ridic4sv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Pobierz grę z XGD3 i przepuść przez abgx i nagraj jeśli będzie działać to masz LT 3.0 tak nagrana gra nie będzie działać na niższych przeróbkach. Pamiętaj by skonfigurować ABGX znajdziesz na forum jak wszystko ustawić, płytki verbatim i prędkość w imgburn na x2,4

5. -.mxs

-.mxs Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gry przepuszczone przez abgx'a zadziałaja tylko na LT 3.0?
    To chyba nie do końca prawda... Ja mam nagrane gierki XGD3 z abgx'em i bez. Nie mam LT 3.0 i chodzą wszystkie, a pożyczyłem te gry koledze z v3 i jemu działają już tylko te po przepuszczeniu przez abgx.

Wczytywanie...

Poleć forum