1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mały Problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Teh_DoDi, Październik 30, 2012.

1. Teh_DoDi

Teh_DoDi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowa Ruda/Słupiec
    Witam. Dzisiaj próbowałem nagrać pierwszą swoją grę z XGD3 a mianowicie AC3. Jednak jest problem. Nie wiem jaka przeróbka ale wiem,że konsola była przerabiana pod koniec 2011roku(grudzień) więc z pomocą Tutka na forum nagrałem pod LT 2.0. Wszystko ładnie się nagrało i poszło tak jak miało pójść jednak po aktualizacji Dasha o którą prosił AC3 gry przestały działać...Wyskakuje ciągle komunikat : Ten format płyty nie jest obsługiwany. Dodam także,że przed Aktualizacją miałem Batmana:Arkham City także XGD3(nagrany przez gościa który przerabiał konsolę) jednak on wcześniej działał a przestał po aktualizacji. Czy aktualizacja usunęła przeróbkę czy co jest problemem? Oraz czy jest jakieś rozwiązanie tegoż problemu,będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

Wybaczcie,ze post pod postem ale...właśnie spróbowałem zainstalować AC3 na dysku,i odtworzyć ten trik z MP3 i gra działa. Z płyty nie jednak z dysku bez problemu działa. Jednak,wciąż mam nadzieję,że wypowie się ktoś obeznany co się mogło stać?

EDIT: Po resecie konsoli,Batman znowu działa bez problemu z Płyty i instaluje się na dysku...WTF? Już naprawdę nie wiem o co chodzi.

Wiesz, że nie wolno pisać postu pod postem ale jednak robisz to z premedytacją?
    W dodatku nazwa tematu nie opisuje problemu
    Warn
    ~z0nk31

2. Lotnik421 Xbox One

3. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Niestety musisz przerobić konsolę na LT 3.0 straciłeś przeróbke.

4. NiePoTwarzy

NiePoTwarzy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz, Poland
    Gry nie wolno aktualizowac bo wtedy traci sie przerobke .

Wczytywanie...

Poleć forum