1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mały problemik.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez ostry16, Październik 21, 2008.

1. ostry16

ostry16 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich, mam mały dylemat, otóż, mam za mało pieniędzy aby kupic nowego x'a, więc wpadłem na pomysł zakupienia jakiegoś xboksa z błędem np. RROD. Za jakieś mniejsze pieniądze i danie do naprawy do serwisu. Po takie operacji X wyszedł by dużo taniej. I tu małe pytanie, czy często po serwisie X padają znów na roda( mowa oczywiście o starej wersji, na HDMI nie mam co liczyc :'( ). Czy w chłodzeniu mogło by pomóc pozbycie się obudowy? Za wszystkie uwagi wielkie dzięki. Pozdro all. ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Odp: Mały problemik.

Kwestia toego jak sie zrobi rebbaling - jak ktos zrobi tylko reballing to rod pewnie wroci . Jak ktos zrobi reballin na kulach Pb , zrobi RedFixy to juz bedzie lepiej . Zdjecie obudowy natomiast tylko zepsuje cała sprawa bo zakłuci obieg powietrza .

Zamierzasz kupic X na allegro z RROD ? Jezeli tak to odradzam bo tam prawie wszystkie sa po recznikach

4. ostry16

ostry16 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

A jak ma się sprawa z innymi błędami? Np. E74? ::)

5. Piri

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:

Co do błedów E to nie wiem co mój drogi narod robi . Jak juz szukasz jakiegos roda , to na tym forum (gdzies tu niedawno był , pamietam bo pan loudlips mowił o radzieckich oddziałach desantowych )

6. reed

reed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Teraz mam pytanie. Co to reballing na kulach Pb? A iksbok to robi?

7. Piri

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:

Nie wiem czy w polsce robia to na kulach Pb , aczkolwiek warto sie juchego zapytac

A na chemii to co robiles? Pb to OŁÓW !!!

8. reed

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Napisacłem do tego serwiu, bo mam zamiar wysłać do nich konsole. A na chemii... szczerze, to krzyżówki z nudów rozwiązywałem ;D. Teraz wychodzą efekty :D.

Dostałem odpowiedź:
    Więc chyba nie .

9. Andrewww1991

Andrewww1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chrzanów

wg. mnie to całe dokładanie w późniejszym czasie, tak aby konsola śmigała jak za dawnych lat, to całe szukanie, oczekiwanie, robocizna się nie opłaca. Za kilka groszy więcej na prawdę można już upolować Xboxa360 na chodzie, i nie ma co się bawić w McGiver'a, z naprawianiem... Przy dzisiejszych cenach Xboxa... już lepiej dosępić kasy od starszych... :D

10. reed

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Nie wiem jak ty, ale ja na takie zreczy jak konsola na pewno nie będę od rodziców lamił (mam tyle lat co ty, a jakoś byłoby mi głupio na konsole sępić... nie mam 12lat...). Za serwis u Juchego płaci się do 159zł przynajmniej tak pisze na stronie, więc dla mnie jest to 100% bardzie opłacalne...

11. Andrewww1991

Andrewww1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chrzanów

Ale wiesz na 100% że to 159zł to kwota ostateczna jaką wyłożysz ZE SWOJEJ kieszeni ? ? ?
    A no właśnie... W Xboxie nic nigdy nie wiadomo...  ;)

12. reed

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Życie. A nawet jak już kupie konsole zamiast naprawiać to mam wielkie szanse, że i tak zobecze znowu RROD (bo ciężko teraz dostać nową wersje bez padów itd.)

Wczytywanie...

Poleć forum