1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mam 1.61 czy mogę flashować do LT+ 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fatim, Czerwiec 14, 2012.

1. fatim

fatim Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zamosc
    Witam wszystkich, nie śledziłem tematu dot. flashowania konsol ponad rok, i mam wobec tego takie pytanie, czy mogę bez problemu flashować swoją konsolę do najnowszego iExtreme LT+ 3.0, jeśli mam jeszcze firmware 1.61, dash jakiś jeszcze sprzed roku, a i brak klucza, dzięki za pomoc, pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    jaki masz napęd ?
    Najpierw wgraj OFW > Zaktualizuj dasha do najnowsze > Wgraj LT+3.0

4. fatim

fatim Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zamosc
    Liteona mam, czyli standardowo i najlepiej, aha czyli tak da radę, dzięki wielkie

5. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    Nie musisz wgrywać OFW.W lite-onach jest to zbędna czynność.

Masz LT+ 1.61 --> Zaaktualizuj konsole do dasha minimum 13599 --> Wgraj LT+ 3.0

Wczytywanie...

Poleć forum