1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mam dylemat :D Pomóżcie !

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez aroaro20022, Grudzień 13, 2009.

1. aroaro20022

aroaro20022 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pce
    Witam wszystkich zgromadzonych :D Otóż mam pewien dylemat i chcę żebyście mi pomogli go rozwiązać. Otóż mam Xboxa 360 premium 20 gb z 2006 roku. Jest to jeden z tych lepszych egzemplarzy, który jest zdecydowanie wytrzymalszy od tych innych 3rodowych szitów :D Ale jednak trochę się boje, pomimo, że mam go już rok i nic złego się nie działo, maksymalnie chodził 14 godzin z przerwami i luz. Zeby bylo malo to dostalem bana <lol2>
    I tak myślę czy zrobić coś takiego:
    Zostawić tego xboxa, odbanować go (powiedzmy 100 złoty), kupić nowe wentylatorki (60 zł), dać komuś, żeby zmienił pastę termoprzewodzącą, uszczelnił tunele, (kompletnie się na tym nie znam, boje się że całkiem go zbałamuce sam :)) i kupić sobie 250 gb dysk, czy może zbierać (bo kupić jeszcze nie kupie w najbliższym czasie) nowego Xboxa. Co się bardziej opłaca?

PS.http://allegro.pl/item842794827_wentylator_xcm_3_kolory_cooler_robson.html
    To warto montować, czy wystarczy samo uszczelnianie tuneli + wymiana pasty?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Psychol324

Psychol324 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Skoro jesteś pewny, że wcześniej nie padł to ja bym wybrał tą wersję trudniejszą i go zupgradował bo możliwe, że M$ specjalnie uszkadza niektóre egzemplarze bo po ostatniej fali banów po tych idiotach wszystko można się spodziewać.

Wczytywanie...

Poleć forum