1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mam dylemat ;p!!! Wchodźcie wszyscy i pomóżcie!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez yonoji, Listopad 30, 2010.

1. yonoji

yonoji Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Płock
    Mam problem! Mam już X'a 360 ELITE, PS2 i teraz chcę zakupić konsolę przenośną, a zbliżają się święta więc będe miał kase. Otóż z początku myślałem nad Nintendo DSi XL i już miałem kupić ale zobaczyłem screeny z psp . i teraz sam nie wiem jaką konsole wziąć. I dlatego proszę was o pomoc! Najlepiej jakby każdy podał argumenty odnośnie swojego wyboru. Nintendo DSi XL czy PSP? A i nie chcę przerabiać konsoli softem i chipami!! A wiem co to jest ACEKARD 2i ;p na DS'a, a na psp nie ma karty, która daje możliwość odpalenia piratów. Z góry dziękuje!

P.S. Grałem kiedyś w poki i uważam, że to świetna gra i bardzo bym chciał poki, ale psp ma lepszą grafe i gry Naruto i Bleach :D i strzelanki oraz wyściogowe.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Remix

Remix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Czersk (Pomorze)
    Kup se muzg [według mnie psp jest lepsze] , 3 konsole to przesada !!!

4. valentine28

valentine28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    poczekaj troche na nintendo 3d :>

5. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    a Ty "kup se slownik"

a do tematu, to ja bym wolal PSP

6. yonoji

yonoji Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Płock
    Bgszef to samo sobie pomyślałem . ale już tego nie pisałem.

7. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Ja myślę, że gdybym miał kupić konsolę przenośną, to PSP (albo Xbox M jeśli byłby). Na PSP jest więcej ciekawych gier. Po prostu sprawdź listę, które ci się podobają na obie konsolę i bierz tą, na którą jest więcej ciekawych twoim zdaniem produkcji.

8. kaZZecik

kaZZecik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja bym brał DS psp jest po prostu słabe grafika na poziomie ps2 a gry mało grywalne ;/

9. ufo400

ufo400 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Ja mam PSP od półtorej roku i świetnie się sprawuje! Polecam!

10. yonoji

yonoji Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Płock
    A właśnie bo na psp w jakie np. gry można fajne pograć, bo na DS'a to wiem i niedługo Pokemony Black i White wychodzą ;p i będą świetne.

11. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Również mam psp i muszę Ci powiedzieć że jest świetne, masa gierek, dużo możliwości , co tu dużo pisać to Sony więc wszystko jest tak jak ma być.

#Jakie gry?
    Loco roco , niby gra dla dzieci ale świetny odstresowywacz.

12. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland

lol? chyba Ci się coś popierniczyło kolego ; ) PSP ma o niebo lepszą grafikę niż NDS, tu nawet nie ma co porównywać. Rozdzielczość, gry wyglądają PRAWIE tak jak na PS2 - DS nie osiągnie czegoś takiego.

Gry mało grywalne? że niby hę? W mojej opinii bardziej hardcore'owe gry są na PSP. God of War dwie części, Tekkeny, Soul Calibur, Silent Hill, Motor Storm, Gran Turismo, naprawdę mnogość tytułów jest godna " większej wersji " PSP czyli PS3 :) Każda z tych gier jest bardzo komfortowa, gra się super i nie sądzę żeby " rysik z ds " to zmienił -,-

13. Grzechu988

Grzechu988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam psp juz ponad 2 lata , i Ci powiem ze to wcale nie jest taka zabawa jak sobie myslisz , gry nudne strasznie okrojone , jedynie gry w ktore mozesz pograc
    to typu fifa tekken itd. <-takie na droge czy cos
    No i god of war <- konsole miałem w tej wersji czerwoną z aerografem Kratosa
    Bo psp zawsze brałem na wycieczki
    To i tak malo gralismy z kumplami tylko ogladalismy filmy no ale wiesz kazdy ma swoje preferencje

Nie wiem nie mialem DS XL to Ci nie porównam
    Lecz na tym poziomie co jestesmy zaczekałbym z przenosna konsola albo dołozył bym i kupił netbooka ;))

Pozdro

14. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jak już musiałbym wybrać to na pewno PSP. Większe możliwości ma. No i na moje oko lepsze gry.

15. Wistam

Wistam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Też posiadam PSP i polecam.
    Jeśli przerobisz, to możesz wgrać emulator i grać w Pokemony / Mario.
    Gry też fajne: 2x God of War, Final Fantasy VII Crisis Core, Tekkeny, jakieś Dragon Ball'e, FIFA, PES i inne.

16. jaras111x

jaras111x Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    cześć też miałem PSP slim 2004 :) co mogę powiedzieć...byłem bardzo zadowolony,jak tylko w pracy nudy tak graliśmy na 3 konsole po sieci w gran turismo :) na wyjazdy w sam raz do oglądania filmów,fajnych gier jest naprawdę sporo ale....no właśnie ostatnio wychodzą coraz rzadziej :( Miałem ją 2 lata żadnych awarii,przerabiałem ją sam wrzucając program na kartę pamięci,sprzedałem bo leżała już długo nie używana(nie wychodziło nic ciekawego dla mnie,po Dante Inferno tylko God of war) i kupiłem netbooka Ogółem polecam tą konsolę

17. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Ja polecam PSP i sam zamierzam kupić

18. t0mi_kg

t0mi_kg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kołobrzeg
    albo musk od razu :D może Ciebie nie stać albo nie lubisz grać by sobie kupic 3 konsole. Ja mam 4 a nie śpie na forsie, samego gamecube'a trzymam z najlepszymi grami tylko z czystej sympatii, bo po co sprzedawać za 40-50zl

Ja bym brał PSP, nintendo to syf, miałem, rewelacji nie było, gierki cienkie mario srario i pochodne :D

Na PSP masz większosc gier ktore na ps2 i ps3 wychodzą tylko w mniejszym formacie :) dodatkowo jak kiedys sobie kupisz ps3 to bedzie kompatybilne z PSP.

Na allegro mozna kupic za 500-600zl juz takie zestawy PSP, że głowa mała :) (taniej tez mozna, ale zakladam ze nikt na swieta używki dostać nie chce)

19. krzywo

krzywo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chełm
    Psp !!

20. Kago

Kago Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Lepiej PSP. Lepsze gry , grafika. Sam mam PSP i jestem zadowolony, nie zamieniłbym na NDS

21. Litz

Litz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Ja polece ds'a. Owszem grafika jest slaba, ale grywalnosc o wiele lepsza. Gry na ds to nie tylko poki, sa jeszcze na przyklad gry z serii Guitar Hero ktore wymiataja. konsolka lepiej lezy w kieszeni, i podczas grania w szkole/pracy latwiej ukryc :) Gry na ds'a sa moim zdaniem ciekawsze niz na psp. Wymienilem sie z kolega ds na psp (tak na tydzien) to po kilku dniach juz chcialem sie odmienic, a on mi deski przez 2tygodnie nie chcial oddac. Mam nadzieje ze pomoglem :)

Wczytywanie...

Poleć forum