1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mam lt 2.0 czy 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Romejro, Luty 25, 2014.

1. Romejro

Romejro Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wypalilem gre GTA IV xgd2 sposobem pod lt 3.0 i dziala normalnie i druga gre Driver San Francisco xgd3 tez sposobem lt 3.0 i wywala blad "Nieobslugiana plyta". Prosze pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Masz lt 2.0 spróbuj spatchować drivera pod lt 2.0 i wypal

4. saju1906

saju1906 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
    Driver San Francisco posiada zabezpieczenia CIV z tego co pamiętam (ale mogę się mylić) chodzi o to, że gra zajmuję więcej miejsca na płycie niż zwykła nagrywarka może wypalić. Więc jakiej nagrywarki używasz?

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Tak, Driver SF ma CIV nie mylisz się, była to pierwsza gra z tym zabezpieczeniem.
    Ale nawet jeśli nagrał zwykłą to gra powinna się włączyć i dopiero po jakimś czasie (tzw. autoryzacji płyty) wywalić do Dasha

Wysłane z mojego Live With Walkman przy użyciu Tapatalk 4

6. Romejro

Romejro Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nagrywam IHas 124 b

Poleć forum