1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mam LT? FAST

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez minek95, Styczeń 6, 2014.

1. minek95

minek95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema
    Sprzedałem swoją konsole tylko jest taki problem bo nie wiem czy konsola ma tak naprawdę te LT bo raz tylko udało mi się dobrze nagrać NFS Rivals i ta gra poprosiła o aktualizację której nie potrafię zainstalować, czy to oznacza że nagrane gry działają ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Znaczy ,że działają a aktualizacje musisz zrobić bo gra się nie włączy. Możesz ją też ściągnąć z xbox.com i pomocą usb lub płyty dvd+r.

4. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    jak odpaliłeś NFS to jakieś LT jest
    nagrywałeś pod 3.0?

5. minek95

minek95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pod 2.0 Gry samej jako tako nie odpaliłem. Tylko po włożeniu wyświetlało mi się że aby uruchomić grę trzeba zaktualizować dasha.

6. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    jak już sprzedałeś to i tak nic nie zmienisz.. pisz typowi że było LT ale nie wiesz jakie i wszystko.. nie pamiętam czy jak masz nagraną grę pod inne LT niż jest w napędzie to czy aktualkę i tak chce robić, czy nie :/

Wczytywanie...

Poleć forum