1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mam małe pytanie dotyczące dwuch konsol xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wilksajs, Grudzień 15, 2010.

1. wilksajs

wilksajs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie bo mam zamiar kupić konsole i nastawiłem sie na Elitke Jaspera ael słyszałem o nwej wersji Slim z dyskiem 250 GB. proszę o podpowiedz co bardziej opłaca się kupic i jak mniej wiecej wygladają ceny tych dwuch sprzętów prosze o podpowiedz osub kture miały styczność z tymi dwoma konsolami. Widziałeem na alegro to ceny mamą bardziej zbliżone do siebie ale proszę o podpowiedz którą bardziej się opłaca

pozdro ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. noner

noner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Takie tematy były wałkowane setki razy tak trudno poszukać ?? A co do pytania jak nie przerabiasz to slim a jak przerabiasz to elite jasper.

4. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    slimka 250gb jakies 1000zl , wiadomo sa promocje itp , poprzegladaj allegro , to nie boli. Ja bralbym slimke do neta wi-fi :) ja mam slimke i nie zaluje!

5. djcargo

djcargo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak widziałeś na Allegro to po co pytasz o ceny...?

6. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Jak @Noner, chcesz piracić to elitka, wolisz legalne sposoby, bieżesz slimke

Wczytywanie...

Poleć forum