1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mam możliwość kupna przerobionej konsoli chciałbym się coś więcej od was dowiedzieć.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ziomek123321, Wrzesień 15, 2014.

1. ziomek123321

ziomek123321 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć wczoraj dowiedziałem się,że znajomy ma do sprzedania konsole Xbox 360 z dyskiem 120 gb ( wiem to z drugiej ręki więc nie wiem czy to dysk oryginalny z konsoli). Cena jak dla mnie jest interesująca porównując tablicę konkurencyjna a mam te konsolę na miejscu dlatego zainteresowałem się tym ogłoszeniem.Kolega twierdzi,że ta konsola jest tak przerobiona,że można na niej grać normalnie przez internet(ciekawe czy to prawda) I on nagrywa gry na płytę CD i z nich je odpala jednocześnie "może" grać przez internet. Niestety jeszcze nie wiem jaki to jest model oraz rok konsoli chyba dziś będę wiedział. Dlatego proszę o sugestie rady na co mam zwracać uwagę przy kupnie takiej przerobionej konsoli wiem na pewno ,że jasper chyba jest najlepszym modelem. Chciałbym,żebyście ocenili jaka to jest przeróbka tej konsoli i czy warto brać nawet jak jest niska cena (chodzi tutaj o mechanizm nie o stan konsoli). W tych sprawach jestem świeżak,a zawsze chciałem mieć konsolę i właśnie wczoraj spadła mi taka oferta więc wolałem się spytać speców przed zrobieniem gafy. Pozdrawiam i czekam na wasze opinie

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Po tym co napisałeś nikt Ci nie odpowie na żadne z pytań... za mało informacji podałeś.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Na pewno nie na cd, a na dvd dl+

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1235
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeżeli chodzi o FAT to płyta Jasper jest najlepsza.
    Tego ci nawet jasnowidz nie powie, jeżeli właściciel sam nie wie co tam siedzi to zostaje tylko serwis który albo powie albo od razu zaktualizuje do 3.0+

6. MegatonPL

MegatonPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Jeżeli to Jasper czyli, zasilacz 150 Wat, napięcie 12.1, we wtyku do zasilania "bolec podzielony jest na dwa mniejsze" i masz LT 3.0, to wstępnie możesz się zainteresować tą konsolą. Dowiedz się, jaką ma przeróbkę LT 2.0, LT 3.0?
    Aha i jeszcze jedno, co jest dokładnie w zestawie i za jaki kash ;)

7. ziomek123321

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dokładnie to kolega kolegi sprzedaje więc mam takie info z drugiej ręki.Dziś dowiedziałem się że jest to przeróbka LT.3.0. Dysk standardowy 120 gb. Czy na tej przeróbce normalnie można grać przez internet ? Niestety nie wiem jaki to jest rok produkcji ale postaram się dowiedzieć wiem jeszcze,że ma wejście hdmi. W zestaw wchodzą Pad 1 sztuka 2 oryginalne gry kilka gier pod przeróbkę zestaw słuchawkowy i okablowanie. Cena 400 zł niby ostateczna ale chciałbym zbić na 350 zł i co o tym sądzicie oraz o co wypadałoby go jeszcze zapytać

@edit: Jak się mają teraz najnowsze gry i czy Xbox 360 będzie nadal dobrze wspierany po wyjściu nowej konsoli wiadomo priorytety pewnie się zmieniły i teraz xbox one na pierwszym miejscu.
    @edit 2 dostałem taką wiadomość.
    Data 5.7.2007 na poprawionym zasilaczu i płycie i napęd ten "lepszy" kolega nie pamięta nazwy i że to jest ta wersja bezawaryjna

8. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Jak data 5.07.2007 to na pewno nie ta "lepsza", bo to najpewniej zephyr/falcon ... 350zł za zephyra/falcona... na twoim miejscu wstrzymałbym się. Żeby to był falcon v2 to jeszcze bym się zastanawiał, ale te były produkowane w drugiej połowie 2008r, więc na to nie ma szans.

9. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1235
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Daruj sobie ten zakup, na allegro znajdziesz w dobrej cenie dobrą konsole, kolega, kolegi, kolegi, kolegi... Na takich interesach tylko można stracić. 2007r to już szrot nie konsola, "ta lepsza" pewnie odnosiło się do HDMI bo ta prehistoryczne wersje go nie posiadały, 2007 według tabelki Xbox 360 – Wikipedia, wolna encyklopedia

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Mam pewnego jasperka 20gb za 350zl

11. ziomek123321

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam dziękuje za udzielenie informacji. Jak już mam tutaj temat to nie będę zakładał na nowo i się wypytywał tylko będę go kontynuował tutaj. Obserwuję również allegro jak radziliście i zaciekawiła mnie konsola która ma przerobiony RGH i LT konsola jest z roku 2009 dysk 250 gb opis " KONSOLA MA WGRANĄ NAJLEPSZĄ PRZERÓBKĘ RGH oraz LT DO ODPALANIA KOPII BEZPIECZEŃSTWA GIER Z SAMYCH PŁYT JAK I Z SAMEGO DYSKU LUB PENDRIVE !POSIADAJĄ NAJNOWSZE AKTUALZIACJE RGH 16747 ORAZ FREESTYLE DASH 3 !"
    Czy to jest dobra opcja dobra konsola ? Najbardziej nurtuje mnie czy na tych przeróbkach będą działać wszystkie gry które np sobie pobiorę i czy będzie możliwość korzystania z internetu ostatnia sprawa to jak się ma xbox 360 z przyszłością jak go będą wspierać wiadomo wiekowa jednostka i czy gry w pewnym momencie nie staną na max możliwości graficznych konsoli i już nie będzie można delektować się lepszą grafiką .

12. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jezeli konsola jest bez dual nand, a tak na pewno jest takze nie pograsz przy RGH online oraz jak nie jest zablokowany internet i podlaczysz taka konsole do netu to od razu leci ban na konsole.

Wysłane z mojego HTC Vision

Wczytywanie...

Poleć forum