1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

mam nhl 09, nfl 09 (pyt . problemy) , i planuje kupic jakiś hokej z nhl 2k

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez anih1, Grudzień 2, 2010.

1. anih1

anih1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam ,
    Pyt 1 . : nhl 09: od jakiegoś czasu w to gram ale nadal nie wiem jak jestem np. na połowie dolnej i mam atakować drużyne na połowie górnej jak jadę z krążkiem to jak mam strzelić w strone dolną a jak mam strzelić w strone górną ? , wystarczy tylko gałka RS ? i jechanie na przód ? , i jak się robi speeda żeby szybko można jeździć ? ,

pyt 2. : nfl 09 : tutaj tym bardziej nie znam zasad . , jak mam zrobić żebym miał piłkę ?, jak przeciwnik leci z piłką jaki jest sposób żebym mu ją odebrać ? , i jak mi mogą odebrać no wiem że jak się podaje górą to jak moj lub przeciwnik złapie górą to w tedy się przechwytuje i on leci do touchdowna (czy jakoś tam) ale jak jeszcze ?

pyt 3. : i planuje kupić hokej z seri 2k może (2k9,2k10 ) ale pytanie czy są ligi rózne hokejowe tak jak w nhl 09 ? np. ahl , kraje , i te inne ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Paf9o

Paf9o Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Raz grasz w ataku, raz w obronie. Jeśli będąc w ataku, nie zdobędziesz przynajmniej 10 jardów w ciągu czterech prób to odkopujesz piłkę i przeciwnik ma takie same zadanie.

Gdy przeciwnik biegnie z piłką(ball carrier) to należy go powalić na ziemię - X(dive) lub prawa gałka analogowa w dół(cut) lub górę(hit).
    Gdy przeciwnik ma piłkę jako rozgrywający(QB), to albo możesz próbować go sack'ować(jw) lub czekać a ż poda i wtedy w idealnym momencie przechwycić rzuconą przez niego piłkę.

Generalnie polecam najpierw poczytać o zasadach fytbolu amerykańskiego w internecie. Jeśli złapiesz bakcyla i chęci to gwarantuje, że po kilku godzinach wszystko ogarniesz i zakochasz się w tym sporcie bez pamięci:)

Pozdro

4. anih1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ok dzięki ale nie rozumiem tego : Gdy przeciwnik ma piłkę jako rozgrywający(QB), to albo możesz próbować go sack'ować(jw) , i jesli zdobędę 10 jardów to nadal bd mięc kolejne próby do zdobycia touchdowna ? i jak zrobić by przeciwnik się przewrócił (co nacisnąć by mu wypadła)i spadła mu piłka z ręki żeby na ziemie poszła i w tedy tez chyba się da wziaść piłkę i biec z nią do touchdowna

5. Krwawy Mechanik

Krwawy Mechanik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gryfino
    Nhl 09 : Wystarczy gałka RS i strzał nie da się szybciej biegnąć a zabiera się A

6. anih1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    mi przechwytuje na RB, ale na A też jakoś rusza tam kijem by wziąść krążek to nie wiem co najlepiej naciskac ?,no i mam pyt gdzies w ustawieniach grzebalem i przezprzypadek ustawilem w meczu ze gram tylko bramkarzem jak ustawic zebym gral zawodnikami ? i czy mozna ustawic w grze zebym gral zawodnikami i bramkarzem chodzi mi o zmienianie z zawodnika na bramkarza tak jak to jest przy zmianie zawodnikow jednym przyciskiem a nie grzebanie w ustawieniach , ( np. idzie przeciwnik do mojej bramki i juz jest blisko to szybko naciskam zebym mial bramkarza i proboje obrnonic to ) gre mam po ang

Wczytywanie...

Poleć forum