1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mam pewien problem !!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sebakg, Październik 12, 2011.

1. sebakg

sebakg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Opowiem wszystko po kolei. Ściągnąłem na xbox 360 arcade fife 12. Włożyłem płytę do xboxa i zaczęła się włączać gra. Wyskoczyła opcja, że do tej gry potrzebna jest aktualizacja i czy chcę ją zrobić. Więc nacisnąłem, że chcę. Xbox został zresetowany automatycznie. I zaczęła sie aktualizacja. Wyskoczył błąd, że z nie czyta aktualizacji z tego dysku i żebym go włożył ponownie a jak dalej nie będzie działało to żebym wszedł na strone xbox.com/support (kod statusu: 3080-351F-B800-0F00-C000-0034). Nic na tej stronie nie znalazłem, więc postanowiłem nie aktualizować xboxa i zagrać sobie w inną grę. Włożyłem inną płytę do dysku i zresetowałem xboxa. I jak włączałem nawet inne płyty to dalej była ta aktualizacja, która się nie instalowała. I nie moge jej wyłączyć. Może mi ktoś pomóc ? Bardzo proszę i z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Opcja szukaj nie boli...są chyba setki takich wątków...proszę o zamknięcie bo nigdy tu nie będzie porządku...

Wczytywanie...

Poleć forum