1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

mam problem prosze o pomoc

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MAJKELS12, Marzec 29, 2014.

1. MAJKELS12

MAJKELS12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    chcę kupić xboxa 360 slim 250 gb ale chce go podłączyć pod monitor Samsung SyncMaster 225BW i nie wiem czy jak go podłącze kablem vga to czy będzie doba jakość obrazu ??? proszę o pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. DildoxPOMPA

DildoxPOMPA Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
  4. SZYMONZ25

SZYMONZ25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
    używam kabla VGA od około pół roku i jakość miodna :)

Tapnięte z mojej Z1

5. MAJKELS12

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam pytanko

czy jeśli pod moniotor podłączył bym przejściówkę DVI-HDMI i do tego kabel hdmi bardzo dobrej jakości to czy była by lepsza jakość od kabla vga czy nie ?????

6. SZYMONZ25

SZYMONZ25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
    Nie gdyż nie masz monitora full hd

Tapnięte z mojej Z1

7. MAJKELS12

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to najlepszym rozwiązaniem jednak było by kupno dardzo dobrej jakości kabla VGA ? na przykład firmy BIGBEN ??

8. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    to może ja ci doradze kup przejsciówkę hdmi -dvi https://www.google.pl/search?q=hdmi...QbuuYHYBg&sqi=2&ved=0CDwQsAQ&biw=1366&bih=667 jak na rys 1 lub 2 w zależnosci co kupisz , dźwięk wtedy musisz wyprowadzić albo z optycznego poprzez taka przejsciówkę https://www.google.pl/search?q=hdmi...Fnews%2Finside_the_xbox_360_elite.htm;600;417 lub zwykłym chinch stereo ale z tej wspomnianej przejsciówki , po podłaczeniu wszystkiego w konsoli ustawiasz max rozdzielczosć czyli full hd 1920x1080p i w monitorze wyskoczy ci że twoja najwyższa obsługuje 1680x1050p i wciskasz przycisk na monitorze menu(pierwszy z lewej ja mam samsung sync master 205BW tak samo robię ) masz tym sposobem najwyższą jakość dla twojego monitora i dźwięk jeśli puszczasz na amplituner 5.1 kablem optycznym mozesz tym podłączyć inny tv z np pełnym full hd,dvd z hdmi ,blu ray, inną konsolę ps3, ps4, xbox one wszystkie sam próbowałem (poza ps4) ,gwarantuje to najwyższy możliwy sposób uzyskania najlepszego efektu obrazu a przy vga obraz jest poszarpany i podatny na zakłócenia (dvi to prawie hdmi ten sam sposób przesyłania cyfrowego obrazu bez dźwięku jedynie)

9. MAJKELS12

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aha dzięki za pomoc a co sądzisz o xboxie 360 E czy lepszy jest od xboxa 360 slim ???

10. jaszczurka23

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    jeżeli chcesz tym sposobem co wyżej napisałem podłączyć konsole do amplitunera to nie bierz wersji SLIM E bo nie posiada wyprowadzenia złącza optycznego wcale!!! no chyba że masz amplituner z WEJŚCIEM hdmi wtedy TAK możesz uzyskać dxwiek 5.1 dts itp, jeśli sam obraz chcesz uzyskać to spoko nie musisz tej przejściówki do dźwięku dokupywać moim zdaniem lepiej x360 slim zwykły , nie E

11. MAJKELS12

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aha rozumiem a skąd wiesz że na moim monitorze będzie tak samo jak na twoim ??? że po podłaczeniu wszystkiego w konsoli ustawiasz max rozdzielczosć czyli full hd 1920x1080p i w monitorze wyskoczy ci że twoja najwyższa obsługuje 1680x1050p i wciskasz przycisk na monitorze menu(pierwszy z lewej ja mam samsung sync master 205BW tak samo robię ) masz tym sposobem najwyższą jakość dla twojego monitora i dźwięk ??

12. jaszczurka23

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    monitor sam dopasuje rozdzielczość do max możliwej = 1680x1050 czyli będzie to niepełne full hd ale więcej niż 720p(1280x720) a dźwięk osobno mam na mysli 5.1 przez optyczne jak masz amplituner i wspomnianą przejściówkę lub hdmi wejscie w kinie domowym/amplitunerze , przycisk na monitorze menu wciskasz po to żeby zniknęło info że twój monitor ma max rozdzielczosć 1680x1050 ,
    twój monitor http://prohardver.hu/teszt/22_colos_kijelzok_tesztje/samsung_syncmaster_225bw.html
    włącz tłumaczenie na język polski w wyszukiwarce "Przyciski są takie same jak w n-225BW 205BW Shop to, co widział. Napisy na klawiszach są w ciemności i światło jest widoczne. Przycisku zasilania świeci się na zielono, dalej"
    mój monitor
    http://www.google.pl/imgres?imgurl=...cMCg&iact=rc&dur=1188&page=2&start=19&ndsp=23

widzisz podobieństwo bo ja tak BĘDZIE TAK SAMO

13. MAJKELS12

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Polecasz xboxa 360 E czy xboxa 360 slim ?

Wczytywanie...

Poleć forum