1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mam problem z Grami XDG3 bardzo proszę Was o pomoc...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pogodny666, Listopad 25, 2014.

1. pogodny666

pogodny666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zwracam się z prośbą do użytkowników którzy mieli, bądź mają ten sam problem i wiedzą jak go rozwiązać. Mam następujący problem, 2 tygodnie temu na moją konsole została wgrana przeróbka LT 3.0 . Po kilkukrotnej próbie nagrania jakiejkolwiek nowszej gry xdg3 załamałem się, nic nie działa :( próbowałem na Nike Kinect Training, Far Cry 3 oraz The Evil Within. Do kosza poszło około 10 płyt... próbowałem wieloma sposobami, obrazy ściągałem z kilku źródeł bo myślałem ze może to one są jakieś wadliwe. W 1 grze pojawił się komunikat o przeczyszczeniu płyty miękką ściereczką, natomiast w dwóch pozostałych grach miałem w menu miniaturkę z grą, ale po jej uruchomieniu, po chwili pojawił się komunikat "Nie można odczytać dysku".

Oto jak nagrywałem gry:

moja Konsola to xbox360 Fat, biała starsza konsola, bez dedykowanego wejścia na kinecta. Dash 2.0.16767.0 właśnie niedawno ją aktualizowałem bo myślałem ze to rozwiąże problem.

ściągnięty obraz przepuszczam przez abgx'a autofix lv3:

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 1454df8443c51.jpg

Następnie uruchamiam Burner Max żeby sflashowac napęd, wszystko jest ok.

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - e3e499c91c6e6.jpg

Ostatecznie uruchamiam img burna z opcją calculate optimal prędkość 2,4x

Gra się ładnie wypala, lecz w efekcie końcowym nie działa :( Jak wcześniej pisałem, problem dotyczy tylko gier xdg3 , starsze/mniej zajmujące gry działają bez zarzutu.

Jeśli ktoś wie co robię w tym wszystkim źle, bądź czego nie robię, bardzo proszę o sugestie. z góry Wam dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1 osoba to lubi.
  4. pogodny666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Super, dzięki za sugestię, a czy mógłbyś wstawić aktywny link? bo na Zippyshare już go nie ma, ew. jakiego pliku mam szukać po sieci?

5. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
  6. pogodny666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. drzazga78

drzazga78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    jeśli dobrze wgrałeś to server padł

1 osoba to lubi.
  8. pogodny666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    CZyli nie ma już żadnego rozwiązania? :( może ktoś jeszcze miał podobny problem?

9. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Robią coś na serwerze, jak skończą to będzie działać, nie trzęś się...

10. pogodny666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  11. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Pisze jak byk że topologia nie została zweryfikowana...
    Napraw ABGX
    http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/poradnik-naprawa-abgx360-202919/

Wczytywanie...

Poleć forum