1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mam problem z nagrywaniem gier jestem swierzak pomocy!!!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez daiw03, Maj 22, 2014.

1. daiw03

daiw03 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hej wam mam taki problem ze właśnie pobieram asasina creeda 3 mam xbox przerobionego pod lt 2.00
    i nie mam zielonego pojęcia jak się nagrywa z XGD3 na lt 2.0 jakimi programami i czy wogule jest to możliwe prosze was o pomoc podsuncie mi jakis poradnik albo napiszczie jak to sie robi i czym ?
    z góry przepraszam wiem ze napewno taki temat juz był

Edit:
    Sorry za błędy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    do nagrywania imageburn , do przerabiania obrazu pod swoje lt abgx 1.0.6(tworzysz plik dvd pod lt 3.0) i xbox backup creator (on zmienia pod lt 2.0)
    tu jak zmieniac plik z 3.0 na 2.0 http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/mam-problem-z-nagrywaniem-gier-jestem-swierzak-pomocy-195715/
    pamietaj że jak masz iso usun stary plik dvd i zrob sobie sam wtedy masz pewnosc ze bedzie pod twoje lt
    a tu ustawienia abgx [Tutorial]Sprawdzanie obrazu płyty programem abgx360 dla LT 3.0 - Microsoft Xbox - MPCforum - Cheaty, Boty, Bugi, Hacki do gier online

czyli tworzysz plik dvd pod lt 3.0 a potem xbc zmieniasz na lt 2.0 potem palisz imageburnem

ustawienia pod imageburna dla zwyklej nagrywarki I/O - Page 2 - daj na maxa bufor i zakładka build-page 2 tam tez na maxa no i OPC off albo on no i opcja truncate

tak po krótce to wyglada

4. dijemex

dijemex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    a jeżeli będzie komunikat o ściereczce to najprawdopodobniej masz cichą aktualkę i będziesz musiał próbować z title updateami a jak nie to tylko lt 3.0 Ci pozostaje

Wczytywanie...

Poleć forum