1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mam przeróbkę RGH ale nowy dysk nie ma FSD

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez piroman, Grudzień 22, 2013.

1. piroman

piroman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,
    Szukałem na tym forum i u wujka google, ale nic nie rozumiem z tego języka którym się porozumiewacie. Sprawa chodzi o to, że mam przeróbke RGH i wszystko śmiga na FSD i tak dalej. Mam xboxa slim 250 GB wyciągnąłem dysk bo go potrzebuje do innych celów a wkładam dysk 180GB. Wszystko fajnie ale ten nowy dysk jest pusty nie ma FSD i konsola startuje mi w ogyginalnym dashu (jeśli dobrze to nazywam) jak mam zrobić aby dysponując xboxem pendrivem (fat32) i komputerem z internetem wgrać na tą konsolę wszystko co potrzeba żeby uruchamiała mi się w FSD i wszystko smigało jak przy tamtym dysku. Prosze o pomoc i z góry przepraszam bo pewnie okaże się, że takie info jest już tutaj z 10 razy tylko napisany profesjonalnie, więc nic nie rozumiem ;) i piszczie językiem prostym łopatologicznym :D dzięki!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. piroman

piroman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dziękuję temat uważam za zakończony wszystko zrobiłem ;) pozdrawiam!

Wczytywanie...

Poleć forum