1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mam pytanie o gry :)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maciejozzz, Grudzień 28, 2012.

1. Maciejozzz

Maciejozzz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzień dobry :)

jestem nowy stąd chciałbym się przywitać.
    I od razu mam też pytanko :)

Posiadam Xboxa 360.
    Do moich ulubionych gier należą FPS ale te bardziej przygodowe niż strzelankowe.
    Nudzą mnie COD czy MOH.
    Bardzo lubię gry w stylu Dead Island / Deus Ex Human Revolution oraz Far Cry 3 - gry gdzie masz fabułę, dodatkowe misje i zadania - nie bawi mnie tylko chodzenie i nawalenie w ruchome cele.
    Czy ktoś zna może jakieś tytuły podobne do tych wymienionych przeze mnie ? Gdzie jest fabuła, misje główne, poboczne, gdzie można połazić sobie i poodkrywać nieznane ?
    Pozdrawiam konsolarzy

2. Lotnik421 Xbox One

3. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
  4. Paczi

Paczi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mało jest gier z otwartym światem, gdzie "można połazić sobie i poodkrywać nieznane", zwłaszcza jeżeli interesują cię FPS'y. Według mnie wymieniłeś wszystkie najciekawsze gry tego gatunku, no można jeszcze dorzucić serie HALO i być może Crysis. Nic więcej raczej nie wymyślę. Musisz pamiętać, że nie tylko FPS'y są ciekawymi grami, zwróć uwagę np. na serie GTA, RDR, Assassin's Creed, czy Skyrim (tu byś sporo połaził i poodkrywał :biggrin-new:).

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    wytlumacz mi od kiedy GoW to FPS??

co do pytania to moze cos z Bonda, np Goldeneye: Reloaded bylo bardzo ciekawe jak dla mnie

6. PoIse

PoIse Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    W domu
    Tak gears of war to wspanialy TPP a nie z zaden fps.ktos tu myli pojecia.

Wczytywanie...

Poleć forum