1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mam pytanie o region konsoli?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fanatyk22, Kwiecień 11, 2011.

1. fanatyk22

fanatyk22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak zmienie region w ustawieniach zmiana jezyka i regionu konsoli na np UK gdy konto mam ustawione na polskie to nie bedzie problemów? Chodzi mi że nie bede musiał czekać 12 miesięcy na kolejną zmianę? Bo tak jak rozumniem region konsoli i region konta to są 2 odmienne sprawy? Bedą mi chodziły gierki kupione z marketu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Mozesz zmieniac region konsoli ile chcesz, ale region konta tylko raz na jakieś tam czas.

4. doronio

doronio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Amsterdam/Opole
    Ustawnia regionalne możesz zmieniać do woli, zmiana ustawień regionalnych, a migracja konta to zupełnie coś innego (przy migracji, trzeba odczekać 12miesięcy na kolejną możliwość migracji) Mi się zdarza zmieniać ust. regionalne kilka razy dziennie - normalnie - na Holandie, czasami na Polske, żeby mieć język angielski, bądź polski (np.Forza, Gears of war) w niektórych grach.

5. fanatyk22

fanatyk22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No właśnie mi zależy na UK w Gears of War 2 i do Halo bo coś ciężko znajduje graczy a do Coporative to już wogóle nie chce znaleźć..

Wczytywanie...

Poleć forum