1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mam pytanie odnośnienowej konsoli xbox 360 250GB

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Bebzu, Luty 27, 2011.

1. Bebzu

Bebzu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Właśnie zakupiłem sobie tę konsolę i zastanawiam się czy jest jakaś różnica czy stoi poziomo czy pionowo.
    Podobno w starszej wersji jak była pionowo to zdarzalo się, że rysowała płyty (nie wiem czy to prawda)
    Są jakieś zalecenia bądź przeciwskazania do do jej używania lub przechowywania?
    Z góry dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Konsola tak czy siak rysuje plyty gdy ja ruszasz, a plyta jest w srodku i sie kreci, dlatego przenos ja wylaczona, producent przewidzial zeby stala tak lub tak wiec nie ma to wiekszego znaczenia po prostu jak masz miejsce tak ja ustawiasz, nieco chlodniejsza moze byc gdy stoi poziomo

4. .Mjut

.Mjut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn - Koźle
    Nie ma różnicy jak stoi konsola. Płyty rysują się zawsze, ale to w bardzo małej mierze. Jeżeli grasz z płytki to wiadomo, że jakieś rysy powstaną po czasie. Grając z dysku ograniczasz działanie napędu i płytka jest w lepszym stanie. To z rysowaniem płyt przez konsole to tak jak kolega wyżej napisał. Gdy płytka jest w napędzie, a konsola włączona to nie można nią ruszać, bo wtedy konsola rysuje płytki tak, że na płytce powstają kręgi. ;d

5. haterox

haterox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Tego typu informacje są również w instrukcji obsługi od Xbox 360 ;]

6. Bebzu

Bebzu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Dzięki wielkie Brudsien i .Mjut

7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    W działaniu nie ma różnicy :) Dla mnie lepiej się wkłada płyty jak konsolka stoi poziomo

Wczytywanie...

Poleć forum