1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mam pytanie związane z grą minecraft i dostępem do usługi xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jajkos, Styczeń 19, 2015.

1. jajkos

jajkos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Zakupiłem 8-letniemu synowi konsolę xbox one – jest fanem gry minecraft i zaczyna mi suszyć głowę o to, żebym wykupił mu usługę xbox live, – bo wtedy będzie mógł grać i budować z kolegami.

W związku z tym zwracam się z prośbą o pomoc do użytkowników konsoli xbox one grających w minecrafta:

1. Czy w momencie, kiedy jego koledzy posiadają konsole xbox 360 – jest możliwe żeby grali i spotkali się razem na jakimś serwerze?

2. Analogiczne pytanie – czy będzie mógł grać na serwerze z kolegami, którzy grają w tą grę na pc

3. Bawiąc się w minecrafta na pc – była możliwość pobierania map i aplikowania ich do gry. Tak, że mógł np. chodzić w świecie gwiezdnych wojen, po zamkach itd. Czy spotkaliście się z jakimś rozwiązaniem tej kwestii przy konsolowej wersji? Bo do tej pory udało się zakupić tylko dodatkowy świat minecrafta – świąteczny, – ale był on udostępniony w sklepie xbox.

4. Domyślam się, że w przypadku gry online poruszając się w światach zaprojektowanych przez innych graczy obowiązuje jakiś kodeks zachowań. Czy spotkaliście się z jakimś zbiorem informacji na ten temat? Bo nie chciałbym, żeby od razu przez swoją frywolność został wyrzucony i zbanowany.

Jestem wdzięczny za wszelki odpowiedzi, linki, podpowiedzi.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    1. Co do pierwszego nie jestem do końca pewny ale chyba nie da rady .
    2. Tu 100%. Nie ma takiej opcji
    3.Na x0 nie ma właśnie modyfikacji do minecrafta
    4.Zależy od serwera ale nie wiem czy przypadkiem nie można grać tylko z kolegami bo brak "serwerów '

Wysłane z mojego HTC One max

jajkos lubi to.
  4. dreamgsm

dreamgsm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. nie
    2. nie
    3. tylko to co jest w sklepie XBOX LIVE
    4. Twórca serwera ustala zasady