1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mam pytanie...

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Jupik, Styczeń 17, 2009.

1. Jupik

Jupik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Islandia
    Zabieram się za przerabianie mojego Xbox'a, mam kilka poradników. Wiem tez ze mam napęd Samsunga MS 28. Moj angielski jest na srednim poziomie, ale z tego zo zrozumialem to sa 2 sposoby przerobienia MS28. O ile dobrze sie orjentuje to nie mam VIA Chipset u siebie w PC, wiec zostaje mi sposob numer 2.

Oto to co nie do końca rozumiem. Moze ktos wyjaśnić/przetłumaczyć o co chodzi?

Open up your drive and desolder the middle VCC resistor (resistor R408) like in the following picture:
    Wire up a simple SPST toggle/slide switch (or use wires) to the blue and red locations. The second blue circle is just an alternate point if needed. Set the switch to “On.”

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    a nie lepiej zainwestowac 60 zl i dac komus kto ma sklep kto sie na tym super zna???? samemu moze sie udac ale jak sie nie uda to mozna stracic konsole zamiast glupiego 60 zl......

4. MTTy2k

MTTy2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Ale on nie prosił Cię o cenne rady i uwagi, tylko o przetłumaczenie...

5. Jupik

Jupik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Islandia
    To rozwiązanie ze sklepem było by dużo lepsze, ale obecnie mieszkam za granica i nie mam jak tego zrobić.

6. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Podaj źródło tej modyfikacji.

Wczytywanie...

Poleć forum